8:37:37 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همایش خانوادگی پیشکسوتان نیرو‌های مسلح شهرستان زرند و کوهبنان برگزار شد
همایش خانوادگی پیشکسوتان نیرو‌های مسلح شهرستان زرند و کوهبنان برگزار شد
به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان؛همایش بزرگ خانوادگی پیشکسوتان نیرو‌های مسلح شهرستان زرند با حضور حجت الاسلام دکتر عرب پور نماینده، ولی فقیه در سپاه ثارا… استان و مهندس حجت الله ستوبر مدیر کل تامین اجتماعی نیرو‌های مسلح استان کرمان و فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی و جمع کثیری از خانواده‌های پیشکسوت و بازنشسته نیرو‌های

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان؛همایش بزرگ خانوادگی پیشکسوتان نیرو‌های مسلح شهرستان زرند با حضور حجت الاسلام دکتر عرب پور نماینده، ولی فقیه در سپاه ثارا… استان و مهندس حجت الله ستوبر مدیر کل تامین اجتماعی نیرو‌های مسلح استان کرمان و فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی و جمع کثیری از خانواده‌های پیشکسوت و بازنشسته نیرو‌های مسلح شهرستان‌های زرند و کوهبنان برگزار گردید.
این مراسم که بااجرای چندین برنامه فرهنگی و نوحه سرائی در سوگ حضرت زهرا (س) همراه بود حجت الاسلام دکتر علی عرب پور نماینده، ولی فقیه در سپاه ثارا… استان کرمان ضمن عرض تسلیت شهادت مظلومانه حضرت فاطمه زهرا (سلام ا… علی‌ها) و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برهبری زعیم عالیقدر حضرت امام خمینی (ره) طی سخنانی با اشاره به فرمایشات حضرت ولیعصر (عج) اظهار داشت: حضرت در نامه‌ای به مرحوم علامه بحرالعلوم فرمودند: در فتنه‌ها و آشوب‌ها از راه حل‌های شبهه ناک استفاده نکنید ودر راهی که باعث خوشنودی ماست حرکت کنید وهرکس از طریق ما اطاعت کند من نجاتش را تضمین خواهم کرد.
وی افزود: ما بعنوان شیعه که بعد از ۱۴۰۰ سال خداوند متعال به واسطه جهاد و تلاش و ایثار در مقابل کفر جهانی قد علم کردیم چه کرده ایم؟ وفلسفه و حکمت ایجاد این انقلاب به واسطه چیه؟ که ما چهلمین سالش را شاهد هستیم، چهل سال در مقابل نظام سلطه مقاومت کردیم، در مقابل طیف عظیمی از دشمنان، چون که دشمن در هرجا ئی از دنیا پرچم حقی برپا باشد حضور دارد.
نماینده، ولی فقیه در سپاه ثارا… استان در ادامه اذعان داشت: حال ما چه باید کنیم که هم خدا خشنود و راضی باشد از عملکرد ما، هم، ولی خدا وهم نائب ولیعصر (عج) یعنی، ولی فقیه زمان حضرت آیت الله امام خامنه‌ای (مد ظله).
حجت الاسلام دکتر عرب پورخاطرنشان ساخت: فلسه این انقلاب در وحله اول حاکمیت دین بود همان چیزی که ازحضرت آدم تا خاتم و تا قیامت، اولیا الهی و انبیا ء. الهی تلاش کردند و بعد از این همه خون دل‌ها خوردن یک انقلابی با تفکر و رویکرد صددرصد اسلامی ایجاد شده واین نوع انقلاب واین نظام را خیلی از کشور‌ها محتاجش هستند و آرزوشو به دل دارند.
وی ادامه داد: امروز اگر می‌بینیم مردم یمن در مفابل تجاوزات و زیر آن بمباران‌های بسیار مخرب ایستادگی می‌کنند برای ایجاد جامعه اسلامی است و تشکیل نظام و حکومت اسلامی هستند و این از عظمت اسلام هست.
دکتر عرب پورتصریح نمود: امروز متاسفانه شما در فضای مجازی که نگاه می‌کنید، بعد از چهل سال یک قائله کوچک که مثل کفی بر آب می‌آید بروی صحنه تحت عنوان اغتشاش خیلی خودشان را می‌بازند، نگاه کنید به اقساط نقاط عالم ببینید این انقلاب چه کرده است.
نماینده، ولی فقیه در سپاه ثارا… استان با اشاره به فعالیت بیش از ۴۳ موسسه آمریکائی و انگلیسی در برندازی نظام افزود: این موسسات آمریکائی و انگلیسی دارند کار میکنند که چگونه این انفلاب و نظام اسلامی را به سقوط بکشانند و براندازی داشته باشند وما باید درهمه حال هوشیار باشیم واز آرمان‌های مقدس اسلامی صیانت کنیم.
وی افزود: اتحاد و وحدت در هر اجتماعی باشد پیروزی آفرین و وحدت آفرین است و یکی از رموزمهم پیروزی در دوران اوج گیری انقلاب و دوران طلائی دفاع مقدس نیز همین هست وبعد از آن تا الان همین اتحاد و یکپارچگی مردم موجبات پیروزی انقلاب را فراهم آورده است.
شایان ذکر است: مهندس حجت الله ستوبر مدیر کل تامین اجتماعی نیرو‌های مسلح استان کرمان نیز در ابتدای این مراسم ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای عزیز دفاع مقدس و تسلیت ایام فاطمیه طی سخنانی به تشریح فعالیت‌های تامین اجتماعی نیرو‌های مسلح پرداخت واظهار داشت دغدغه پرداخت و معشیت حقوق بازنشستگان نیرو‌های مسلح در خور شان آنان نیست و ابراز امیدواری نمود در سال آتی جهت همسان سازی حقوق بازنشستگان گام‌های موثرتری برداشته شود.
وی همچنین افزود: افتتاح دفتر خدمات الکترونیک جهت رفاه حال بازنشستگان در زرند و پیگیری پرداخت حق نگهداری مصوبه ستاد کل نیرو‌های مسلح به جانبازان در شرایط حاد و نیز پرداخت غرامت فوت و وام ازدواج فرزندان از جمله اقدمات تامین اجتماعی نیرو‌های مسلح استان کرمان است که در حال پیگیری است

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال