10:33:27 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نیاز “قلعه گنج” کرمان به ۳۰۰ کلاس درس
نیاز “قلعه گنج” کرمان به ۳۰۰ کلاس درس
مجری ملی طرح توانمندسازی منطقه قلعه گنج مشارکت مردم را مهمترین راهکار توسعه دانست و بیان کرد: باید مردم پتانسیل‌های خود را شناسایی کرده تا بتوانیم توسعه منطقه و توانمندی خانوارها را رقم بزنیم، لذا توسعه ما مردم محوری است. به گزارش ایسنا، “حیدرمند” صبح امروز ۷ اسفندماه در نشست خبری به تشریح اقدامات بنیاد

مجری ملی طرح توانمندسازی منطقه قلعه گنج مشارکت مردم را مهمترین راهکار توسعه دانست و بیان کرد: باید مردم پتانسیل‌های خود را شناسایی کرده تا بتوانیم توسعه منطقه و توانمندی خانوارها را رقم بزنیم، لذا توسعه ما مردم محوری است.

به گزارش ایسنا، “حیدرمند” صبح امروز ۷ اسفندماه در نشست خبری به تشریح اقدامات بنیاد مستضعفان پرداخت و اظهار کرد: “کار با مردم و برای مردم” شعار بنیاد مستضعفان است و در جاهایی که مردم نیاز به تسهیلگری دارند، بنیاد مستضعفان کمک میکند اما بنیاد دستگاه اجرایی نیست.

وی بیان کرد: برنامه‌ها را به چهار بخش تقسیم کرده‌ایم که بخشی از آنها را بنیاد پیگیری می‌کند، بخشی را باید جامعه محلی انجام دهد و یکسری از برنامه‌ها که باید با مشارکت دولت و بنیاد انجام شود، در حال انجام است.

خبر جدید  انجمن های گردشگری تحت نظارت میراث فرهنگی کرمان تعلیق شدند

مجری ملی طرح توانمندسازی منطقه قلعه گنج آموزش را یکی از برنامه های بنیاد نام برد و افزود: بنیاد به دانش آموزانی که معدل بالا داشته باشن، جوایزی اهدا می‌کند که در سال جاری به ۶ هزار و ۵۰۰ دانش آموز جوایزی اهدا کرده است. ضمن آنکه تجهیز مدارس از دیگر اقدامات بنیاد مستضعفان است که ۱۰۲ مدرسه شناسایی شده و ۷۰ درصد کار محقق شده است.

وی از نیاز ۳۰۰ کلاس درس در قلعه گنج خبر داد و گفت: نوسازی مدارس، اقدامات قرآنی و فرهنگی از دیگر کارهای بنیاد در منطقه است و همچنین ۲۳۰۰ نفر آموزش فنی و حرفه‌ای دیده‌اند.

حیدرمند مشارکت مردم را مهمترین راهکار توسعه دانست و بیان کرد: باید مردم پتانسیل‌های خود را شناسایی کرده تا بتوانیم توسعه منطقه و توانمندی خانوارها را رقم بزنیم، لذا توسعه ما مردم محوری است.

خبر جدید  تهدیدخانواده ها با استفاده از فیلترشکن ها

وی تشکیل صندوق های خرد، توانمندسازی و اعطای تسهیلات متوسط را در راستای توانمندسازی مردم منطقه برشمرد و افزود: بنیاد برای توسعه قلعه گنج ۲۵ میلیارد تومان در نظر گرفته است، همچنین برای آنکه سرمایه گذار را به حضور در منطقه ترغیب کنیم، اعلام کردیم سرمایه گذاران فقط با پرداخت ۲۰ درصد پول زمین در شهرک صنعتی این منطقه می‌توانند صاحب زمین شوند.

مجری ملی طرح توانمندسازی منطقه قلعه گنج به مشکلات زیرساختی منطقه قلعه گنج اشاره و عنوان کرد: احداث پل برای روستای رمشک را آغاز کرده‌ایم و اکنون ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، همچنین ۲۵ پل برای کاهش تصادفات احداث کرده‌ایم که بسیار موثر بوده‌اند.

خبر جدید  گلریزان برای آزادی زندانیان نسوان در استان کرمان

وی به استعدادهای ورزشی مردم این منطقه اشاره و مطرح کرد: شورایی برای شناسایی ظرفیت‌ها و نیازهای ورزشی منطقه تشکیل داده‌ایم.

حیدرمند با اشاره به اقدامات بنیاد در زمینه سلامت مردم، تصریح کرد: در طرح درمان بستر، مناطق مورد نیاز حمایت توسط دانشگاه علوم پزشکی شناسایی و به ما اعلام می‌شود، ضمن آنکه بیمارستان این منطقه را تجهیز کرده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه بنیاد مستضعفان به مردم محلی تسهیلات می دهد تا مردم خود در جهت توانمندی خود گام بردارند، اظهار کرد: توسعه فقط پول و فرهنگ نیست، بلکه توسعه در همه ابعاد باید باشد.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال