15:45:34 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نماینده شهربابک: حضور مردم در راهپیمایی۲۲ بهمن حکایت از استمرار انقلاب دارد
نماینده شهربابک: حضور مردم در راهپیمایی۲۲ بهمن حکایت از استمرار انقلاب دارد
نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور تاریخی مردم فهیم و آگاه در سی و نهمین فجر انقلاب اسلامی حکایت از استمرار انقلاب و به ثمر رسیدن اهداف آن در سطح جهانی دارد. به گزارش ایسنا، علی اسدی امروز ۲۲ بهمن‌ماه در جمع پرشور مردم همیشه در صحنه شهربابک ضمن تبریک سالروز پیروزی

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور تاریخی مردم فهیم و آگاه در سی و نهمین فجر انقلاب اسلامی حکایت از استمرار انقلاب و به ثمر رسیدن اهداف آن در سطح جهانی دارد.

به گزارش ایسنا، علی اسدی امروز ۲۲ بهمن‌ماه در جمع پرشور مردم همیشه در صحنه شهربابک ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و گرامی داشت یاد امام و شهدا، و ضمن قدردانی از حضور پرشکوه مردم، افزود: بی شک انقلاب اسلامی به عنوان نقطه‌ی عطفی در منطقه است و مسائل سیاسی و اقتصادی جهانی را تحت الشعاع قرار داده و روند جدیدی در پهنه‌ی بین الملل ایجاد کرده است و این موفقیت و پیروزی جز با هشیاری امام راحل و آگاهی و حمایت ملت ایران ممکن نبود.

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی با اظهار خرسندی از بصیرت و فهم مردم در پیروی از فرمان رهبری در مقابل تهدیدات و توطئه های دشمنان، گفت: توطئه ها در ابعاد جهانی برای کشور ایران و انقلاب اسلامی وجود دارد که مردم ما توانستند در هر شرایطی بهترین عکس العمل را در برابر آن ها نشان داده و نقشه هایشان را نقش بر آب نمایند.

خبر جدید  بی‌تدبیری شهرداری و احتمال منتفی شدن ثبت جهانی بخش راین!!

اسدی چالش جدی کشور و جهان را در زمان فعلی، مسئله اقتصاد و اشتغال دانست و مطرح کرد: اولویت اصلیم به عنوان نماینده منتخب مردم شهربابک، رفع این مسائل با ایجاد و اصلاح زیرساخت های شهرستان است.

وی اظهار کرد: در شهرستان شهربابک به دلیل موقعیت استراتژیک و وجود ظرفیت‌های ویژه در بخش‌های مختلف، فضای توسعه فراهم است ولی به دلیل عدم وجود زیرساخت‌ها و نبود یک چارچوب اصلی برای فضای شهرستان، نتوانستیم به جایگاه اصلی خود و پیشرفتی در خور همشهریان فهیم دست یابیم.

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی مشکلات زیرساختی را در بخش‌های صنعت و معدن، آب، راه، بهداشت و گردشگری دلیلی برای رکود و عدم توسعه پایدار این بخش‌ها دانست و بیان کرد: با تلاش‌ها و پیگیری‌های مکرر توانستیم تعداد زیادی از مسئولان کشوری مانند وزیر صنعت و معدن و معاونان وزاری مختلف را برای بررسی مشکلات به شهرستان دعوت نماییم و قول‌های مساعد آنها را در رفع مسائل داشته باشیم.

نماینده مردم شهربابک ضمن تبریک استقلال مجتمع مس شهربابک به همشهریان، تصریح کرد: این موفقیت حاصل تلاش‌های شبانه روزی مسئولین و حمایت شما مردم است که می تواند دستاوردهای چشمگیری در توسعه و اشتغالزایی در شهرستان داشته باشد.

خبر جدید  یک کشته در محور جیرفت -کهنوج

وی با تاکید بر استفاده مفید از این ظرفیت ایجاد شده، گفت: یکی از اهداف استقلال مجتمع مس شهربابک، دریافت درصدی از سود این شرکت در راستای رشد خدمات اجتماعی، فرهنگی، بهداشتی  و رفاهی در سطح شهرستان و رضایتمندی کارکنان مس با ایحاد شفافیت در امور مالی و مدیریتی شرکت مس است.

اسدی توانمند سازی شرکت‌های بومی را به واسطه واگذاری پروژه‌های پیمانکاری به افراد بومی عنوان کرد و انتقال حساب‌های بانکی شرکت مس به بانک‌های شهرستان و بالا رفتن گردش مالی و افزایش تسهیلات بانک‌ها برای مردم را از اهداف دیگر این استقلال معرفی کرد.

اسدی ادامه داد: بنده به صورت قانونی پیگیر مطالبات مردم در پی آلودگی محیط زیست و خسارتی که به دام‌های منطقه وارد شده است بوده‌ام و توانستم قانون اخذ یک درصد فروش مس را به عنوان خسارت منطقه، تصویب کرده و به مرحله اجرا درآورم.

وی با تاکید بر توسعه معادن، صنایع معدنی و اکتشافات مس که بعد از انقلاب کمتر مورد توجه قرار گرفته بود، بیان کرد: با توسعه معادن، می‌توانیم بالاترین درصد  اشتغالزایی را داشته باشیم.

خبر جدید  استان کرمان رتبه برتر امنیتی کشور را دارد

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با استقلال مجتمع مس شهربابک اتخاذ تصمیمات استراتژیک و مالی مس در داخل شهرستان انجام شده است لذا تعامل مسئولین شهرستان با مدیران مس افزایش می‌یابد و این وحدت و تعامل می‌تواند ضامن پیشرفت شهرستان شود و با استفاده از درصد سودی که نسبت به سهم شهرستان از مجموعه مس اخذ می‌کنیم، شهربابک را از رکود درآوریم.

اسدی تاکید کرد: نماینده مجلس نیاز به حمایت مردم دارد تا بتواند تلاش های خود را به نتیجه رساند و فضای توسعه را در شهرستان ایجاد کند.

وی در ادامه با اشاره به مشکلات برق، آب و راه در روستاها، اظهار کرد: آبرسانی به شهرهای دهج، جوزم و دهستان خبر پیشرفت ۶۰ درصدی داشته است.

 اسدی با اشاره به انجام برق رسانی به ۱۵ روستا با پنج و نیم میلیارد تومان اعتبار، از اجرای کامل پروژه روشنایی بلوار خلیج فارس تا سال آینده خبر داد.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال