12:07:20 - جمعه 16 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نماینده سیرجان: بحران خشکسالی در کرمان جدی است
نماینده سیرجان: بحران خشکسالی در کرمان جدی است
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قطار توسعه استان کرمان با سرعت خیلی خوبی در حال حرکت است، تصریح کرد: استاندار کرمان با روحیات جهادی استان کرمان را به خوبی مدیریت می‌کنند. شعار سال: نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قطار توسعه استان کرمان

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قطار توسعه استان کرمان با سرعت خیلی خوبی در حال حرکت است، تصریح کرد: استاندار کرمان با روحیات جهادی استان کرمان را به خوبی مدیریت می‌کنند.

شعار سال: نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قطار توسعه استان کرمان با سرعت خیلی خوبی در حال حرکت است، تصریح کرد: استاندار کرمان با روحیات جهادی استان کرمان را به خوبی مدیریت می‌کنند.

 شهباز حسن‌پور پیش از ظهر امروز ۲۶ بهمن‌ماه در جلسه شورای اداری استان کرمان با حضور رییس کل دیوان محاسبات گفت: سطح هماهنگی و یکپارچگی مدیران استان کرمان مثال زدنی است.

وی با بیان اینکه قطار توسعه استان کرمان با سرعت خیلی خوبی در حال حرکت است، تصریح کرد: استاندار کرمان با روحیات جهادی استان کرمان را به خوبی مدیریت می‌کنند.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: وضعیت خشکسالی استان کرمان یک بحران جدی تبدیل شده است و میزان بارندگی در برخی از شهرستان‌ها در سال جاری کمتر از ۵ میلیمتر است، لذا در این زمینه مجلس و دولت باید یک اقدام اساسی انجام دهند.

وی ادامه داد: امیدواریم استان کرمان اولین استانی باشد که تفویض اختیارات به آن داده می‌شود، در سال گذشته استاندار کرمان موافقت ریاست مجلس برای تفویض اختیار به استان کرمان را گرفتند، اما متاسفانه برخی از وزرای شجاعت تفویض اختیارات را ندارد.

حسن‌پور بیان کرد: هر وزیری اختیارات به استان کرمان بدهد اگر نیاز به قانون دارد، لایحه‌ای به مجلس ارایه دهد و مجلس حتما حمایت خواهد کرد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری دانشجویان ایران ، تاریخ انتشار ۲۶بهمن ۹۶، کدمطلب:۹۶۱۱۲۶۱۴۸۷۹، www.isna.ir

خبر جدید  قیمت هر کیلو خرما ۲۰هزار تومان در ریگان
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال