8:13:33 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نمایشگاه تخصصی گردشگری در کرمان برگزار می‌شود
نمایشگاه تخصصی گردشگری در کرمان برگزار می‌شود
گروه فرهنگی- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کرمان از برگزاری نمایشگاه تخصصی گردشگری، فناوری و خدمات سفر استان از تاریخ ۲۴ تا ۲۸ بهمن ماه جاری در محل بازار موبایل شهر کرمان خبر داد. به گزارش ایکنا از کرمان، محمود وفایی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کرمان دیروز سه‌شنبه، ۲۴ بهمن

گروه فرهنگی- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کرمان از برگزاری نمایشگاه تخصصی گردشگری، فناوری و خدمات سفر استان از تاریخ ۲۴ تا ۲۸ بهمن ماه جاری در محل بازار موبایل شهر کرمان خبر داد.

به گزارش ایکنا از کرمان، محمود وفایی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کرمان دیروز سه‌شنبه، ۲۴ بهمن گفت: با توجه به نقش مهم و تاثیرگذار دفاتر خدمات مسافرتی در جذب گردشگر به کشور و همچنین صادرات گردشگری باید نقش این دفاتر در دنیای پررقابت گردشگری بازنگری و ارتقا یابد.
وی افزود: بدون شک برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی در حوزه گردشگری به ویژه دفاتر خدمات مسافرتی می‌تواند در نمایش گذاشتن دستاوردها و همچنین ایجاد رقابت سالم در بین این دفاتر نقش به سزایی را ایفا کند.
وفایی به اهداف برگزاری نمایشگاه تخصصی گردشگری، فناوری و خدمات سفر استان کرمان اشاره و تصریح کرد: معرفی تورهای ویژه نوروز ۹۷ و فناورهای نوین شرکت‌های خدمات مسافرتی، آشنایی علاقمندان با ظرفیت‌های موجود در زمینه برنامه‌ریزی و اجرای تورهای مسافرتی، هم افزایی در بین اجزای صنعت گردشگری استان و نمایش دستاوردهای شرکت‌های جدید در جهت توسعه نرم‌افزارهای گردشگری و … از اهداف بارز این نمایشگاه است.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان کرمان بیان کرد: در نمایشگاه مذکور ۳۰ غرفه به معرفی ظرفیت‌های گردشگری و صنایع دستی استان کرمان می‌پردازند.
وی اظهارکرد: تلاش شده از تمام فعالان حوزه گردشگری استان کرمان به ویژه هتلداران، مجموعه‌های اقامتی، شرکت‌های هواپیمایی و خدمات مسافرتی هوایی، ریلی و جهانگردی، سازمان‌ها و انجمن‌های گردشگری و طبیعت گردی در این نمایشگاه دعوت به عمل آید تا به ایجاد فضای همکاری بین تاسیسات گردشگری استان کمک شود.
بنابراین گزارش، نمایشگاه تخصصی گردشگری، فناوری و خدمات سفر استان کرمان از تاریخ ۲۴ تا ۲۸ بهمن ماه جاری ازساعت ۱۰ تا ۲۱ در محل بازار موبایل ایران برگزار می‌شود.
منبع: روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان
انتهای پیام

خبر جدید  رونق صنعت گردشگری کویر شرق کرمان

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال