13:07:22 - سه‌شنبه 1 مه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نظارت مدعی العموم برکالاهای مورد استفاده در ادارات دولتی
نظارت مدعی العموم برکالاهای مورد استفاده در ادارات دولتی
دادستان کرمان گفت: مدعی العموم به استفاده از کالای ایرانی توسط ادارات دولتی استان کرمان ورود کرده و با متخلفان طبق قانون برخورد مقتضی صورت خواهد گرفت. شعار سال: دادستان کرمان گفت: مدعی العموم به استفاده از کالای ایرانی توسط ادارات دولتی استان کرمان ورود کرده و با متخلفان طبق قانون برخورد مقتضی صورت خواهد

دادستان کرمان گفت: مدعی العموم به استفاده از کالای ایرانی توسط ادارات دولتی استان کرمان ورود کرده و با متخلفان طبق قانون برخورد مقتضی صورت خواهد گرفت.

شعار سال: دادستان کرمان گفت: مدعی العموم به استفاده از کالای ایرانی توسط ادارات دولتی استان کرمان ورود کرده و با متخلفان طبق قانون برخورد مقتضی صورت خواهد گرفت.
 دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: در راستای عمل به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده از کالا‌های ایرانی این دادستانی با هماهنگی مدیر کل بازرسی استان کرمان طی دستور مشترکی به ادارات دولتی و سازمان‌ها و نهاد‌های عمومی که از بودجه کشور استفاده می‌نمایند اعلام که مکلفند از کالا‌های ایرانی استفاده و مسئولیت نظارت بر این امر بر عهده مدیران سازمان‌ها گذاشته شده است.

خبر جدید  آوار برداری 360 واحد مسکونی در کوهبنان

دادخدا سالاری اظهار داشت:با توجه به اینکه خرید وتهیه کالای خارجی که مشابه داخلی دانسته توسط سازمان‌های دولتی بر خلاف قوانین آمره و مقررات دولتی بوده و این امر می‌تواند از موارد مجرمانه مندرج در مواد ۵۷۶ و ۵۹۸ قانون مجازات اسلامی و از مصادیق عدم اجرای قوانین و مقررات و تضییع و دخل و تصرف در اموال دولتی باشد.

خبر جدید  خودداری نمایندگان کرمان از همراهی با روحانی

این مقام قضائی در ادامه تصریح کرد: این دادستانی و به عنوان مدعی العموم و سازمان بازرسی به عنوان ناظرین قانونی به موضوع ورود و مدیران و مسئولانی که با خرید کالا‌های خارجی دارای مشابه داخلی موجبات تصییع اموال عمومی از طریق خرید‌های خلاف قانونی و مقررات را فراهم ساخته اند با آنان مطابق قوانین رفتار خواهد شد.

خبر جدید  سقوط آزاد قیمت محصولات کشاورزی کرمان

دادستان کرمان در پایان ضمن تاکید بر دستور صادره، اعلام کرد: با متخلفان در هر رده‌ای که باشند وفق قانون برخورد مقتضی صورت خواهد گرفت.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، کدخبر: ۶۵۱۸۸۵۵ ، www.yjc.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال