16:06:51 - جمعه 2 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نشست سازمان ملل به بازیگری آمریکا شکست خورد
نشست سازمان ملل به بازیگری آمریکا شکست خورد
به گزارش خبرگزاری موج، امام جمعه سیرجان در سخنرانی امروز نماز جمعه این شهرستان با اشاره به رد قطعنامه ضد یمنی آمریکا و انگلیس در نشست شورای امنیت اظهار کرد: نشست سازمان ملل به بازیگری آمریکا شکست خورده است. حجت الاسلام سید محمود حسینی در نماز این هفته سیرجان افزود: مقاومت و همبستگی بوده که

به گزارش خبرگزاری موج، امام جمعه سیرجان در سخنرانی امروز نماز جمعه این شهرستان با اشاره به رد قطعنامه ضد یمنی آمریکا و انگلیس در نشست شورای امنیت اظهار کرد: نشست سازمان ملل به بازیگری آمریکا شکست خورده است.

حجت الاسلام سید محمود حسینی در نماز این هفته سیرجان افزود: مقاومت و همبستگی بوده که تاکنون هم توطئه ها و نقشه های دشمنان علیه نظام اسلامی را نقش بر آب کرده و ملت ما را پیروز میدان کرده است.
وی با محکوم کردن دخالت آمریکا در یمن ، سوریه ، عراق و کشورهای منطقه افزود : امروزه ملت ها هستند که تصمیم گرفته و قدرت از آن ملت ها است و خوب بود که طی چندین سال گذشته سردمداران استکباردرس می گرفتند و به این نتیجه می رسیدند که هیچ قدرتی نمی تواند مقابل ملت ها بایستد.
وی گفت : نشست سازمان ملل به بازیگری آمریکا در مورد ایران ناشی شکست های پی در پی سیاست های استکبار در سوریه ، عراق ، بحرین و یمن است و عربستان امروز خود به این نتیجه رسیده که شکست خورده است و این مردم یمن و بحرین پیروزشدند و خواهند بود.

خبر جدید  قرارگاه خاتم الانبیاء ۳۲ هزار میلیارد تومان از دولت طلب دارد

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال