16:29:25 - جمعه 9 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نزدیک به سه هزار نفر ابتلای جدید به سرطان در استان کرمان داریم
نزدیک به سه هزار نفر ابتلای جدید به سرطان در استان کرمان داریم
معاون اجتماعی وزیر بهداشت گفت: در استان کرمان نزدیک به سه هزار نفر ابتلای جدید به سرطان داریم. به گزارش ایلنا از کرمان، سید محمدهادی ایازی در مراسم افتتاح مرکز رادیوتراپی بیمارستان افضلی‌پور کرمان گفت: در طول سال نزدیک به ۱۰۰ هزار نفر ابتلای جدید به سرطان در کشور داریم. خبر جدید  شرق استان کرمان

معاون اجتماعی وزیر بهداشت گفت: در استان کرمان نزدیک به سه هزار نفر ابتلای جدید به سرطان داریم.

به گزارش ایلنا از کرمان، سید محمدهادی ایازی در مراسم افتتاح مرکز رادیوتراپی بیمارستان افضلی‌پور کرمان گفت: در طول سال نزدیک به ۱۰۰ هزار نفر ابتلای جدید به سرطان در کشور داریم.

خبر جدید  اقتدار نیروهای مسلح دشمن را زمین گیر کرده است

وی با بیان اینکه بخش عمده‌ای از این افراد نیازمند خدمات رادیوتراپی بوده‌اند که قبلا باید به استان‌های همجوار سفر می‌کردند و نمی‌توانستند این خدمات را در کرمان دریافت کنند، اظهار داشت: با افتتاح این مرکز کمک بزرگی به این افراد خواهد شد و مهم این است که خدمات این مرکز با مشارکت بخش خصوصی و با تعرفه دولتی ارائه خواهد شد.

خبر جدید  تعهدات پروژه های شهر کرمان به صورت کامل انجام شود

معاون وزیر بهداشت افزود: اگر ما مشارکت بخش خصوصی را داشته باشیم و دولت هم وظایف خود را به خوبی عمل کند، در چارچوب طرح تحول سلامت بخش عمده‌ای از دغدغه‌ها و نیازهای مالی بیماران برطرف خواهد شد.

ایازی استان کرمان را مهد خیرین دانست و تصریح کرد: در هر شهری از این استان که رفتم ارتباط ارزشمندی بین خیرین و فعالیت‌های بهداشتی و درمانی بود.

خبر جدید  مداحان غیرت دینی داشته باشند

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال