14:00:03 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نباید اشتباه و خطای گذشتگان را ادامه دهیم
نباید اشتباه و خطای گذشتگان را ادامه دهیم
استاندار کرمان با تاکید بر اینکه نباید اشتباه و خطای گذشتگان را ادامه بدهیم تصریح کرد: در این راستا اجازه افزایش حاشیه های شهر کرمان را نخواهیم داد. به گزارش ایسنا، علیرضا رزم حسینی پیش از ظهر امروز دهم اسفند ماه در شورای برنامه ریزی و توسعه استان کرمان طرح هادی روستاهای صفاییه و لاله زار با

استاندار کرمان با تاکید بر اینکه نباید اشتباه و خطای گذشتگان را ادامه بدهیم تصریح کرد: در این راستا اجازه افزایش حاشیه های شهر کرمان را نخواهیم داد.

به گزارش ایسنا، علیرضا رزم حسینی پیش از ظهر امروز دهم اسفند ماه در شورای برنامه ریزی و توسعه استان کرمان طرح هادی روستاهای صفاییه و لاله زار با بیان اینکه ضرورتی ندارد زمین های بخش خصوصی را به محدوده شهرها وارد کنیم تصریح کرد: نباید اشتباه و خطای گذشتگان را ادامه دهیم و در این راستا اجازه افزایش حاشیه های شهر کرمان را نخواهیم داد.

خبر جدید  سلاح های غیرمجاز را به سران طوایف تحویل دهید

وی با بیان اینکه در این دولت فشارهای زیادی برای این موضوع به استان شد اظهار کرد: جای سوال است که چرا با وجود پایین بودن تراکم در برخی مناطق اما اصرار بر افزایش وسعت شهر را داریم و می خواهیم با توجه به وضعیت بد بدهی شهردارها و دولت، خدمات رسانی به مردم را افزایش دهیم.

خبر جدید  بازگشت ساعات کار دستگاه های اجرایی استان کرمان به روال عادی

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال