22:42:21 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
موزه خوشنویسی استان کرمان در رفسنجان ایجاد می شود
موزه خوشنویسی استان کرمان در رفسنجان ایجاد می شود
به گزارش خبرنگار مهر، ایمان محمدآبادی عصر شنبه در مراسم افتتاح نمایشگاه خوشنویسی نقطه اظهار داشت: با توجه به اینکه رفسنجان در حوزه هنر خوشنویسی ظرفیت های فراوانی دارد یکی از کارهای زیرساختی که می خواستیم در این رابطه انجام دهیم ایجاد موزه خوشنویسی استان کرمان در رفسنجان است. وی بیان کرد: در این رابطه

به گزارش خبرنگار مهر، ایمان محمدآبادی عصر شنبه در مراسم افتتاح نمایشگاه خوشنویسی نقطه اظهار داشت: با توجه به اینکه رفسنجان در حوزه هنر خوشنویسی ظرفیت های فراوانی دارد یکی از کارهای زیرساختی که می خواستیم در این رابطه انجام دهیم ایجاد موزه خوشنویسی استان کرمان در رفسنجان است.

وی بیان کرد: در این رابطه با مذاکراتی که با شهرداری داشتیم در صدد هستیم فضایی را به عنوان خانه خوشنویسان رفسنجان ایجاد کنیم که این فضا شامل انجمن خوشنویسان، گالری اختصاصی برای برپایی نمایشگاههای خوشنویسی و موزه خوشنویسی خواهد بود که امیدواریم.

خبر جدید  بسیج علمدار انقلاب است

محمدآبادی با ابراز امیدواری از اینکه در آینده نزدیک شاهد راه اندازی موزه خوشنویسی استان در رفسنجان باشیم، تصریح کرد: طی دو سال گذشته هر کدام از اساتید خوشنویسی کشور که به رفسنجان سفر کرده اند یک تابلو به موزه خوشنویسی رفسنجان اهدا کرده اند که امیدواریم با راه اندازی این موزه، این تابلوها در معرض دید عموم قرار بگیرد.

شهرداری رفسنجان از ایجاد موزه خوشنویسی در این شهر حمایت می کند

شهردار رفسنجان نیز در این مراسم با تشکر از برگزارکنندگان این نمایشگاه در سخنانی گفت: برگزاری چنین نمایشگاههایی می تواند بسیار محرک و اثرگذار باشد و باعث شود که بسیاری از افرادی که استعداد خوشنویسی دارند وارد این عرصه شده و تشویق شوند.

خبر جدید  معابر بافت تاریخی کرمان بهسازی و زیباسازی می شود

محمدرضا عظیمی زاده خوشنویسی را هنر ماندگار کشور دانست و افزود: تابلوهای این مکان نشان از هنر و تمرینها و زحماتی است که هنرمندانی است که این آثار زیبا را خلق کرده اند.

وی تصریح کرد: در شهر رفسنجان به عنوان شهری که به هنر خوشنویسی اهمیت می دهد و در واقع حامی خوشنویسی است ما کمک می کنیم موزه هنر خوشنویسی ایجاد و راه اندازی شود البته نیاز است یکسری زیرساختها در شهر ایجاد شود.

خبر جدید  ۳ پروژه آبرسانی روستایی بافت در هفته دولت افتتاح می شود

شهردار رفسنجان عنوان داشت: قطعاً در این راه شورای شهر رفسنجان که حامی هنر است کمک خواهد کرد که شهرداری وارد شده و هزینه کند.

عظیمی زاده ابراز داشت: مابقی کمک و حمایت هنرمندان از این موزه خواهد بود که آثار خود را در این موزه در معرض برای دوستداران هنر خوشنویسی و دید عموم قرار دهند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال