11:07:43 - سه‌شنبه 11 فوریه 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
منتظر قرار گرفتن جان‌باختگان مراسم تشییع در لیست شهدا هستیم
منتظر قرار گرفتن جان‌باختگان مراسم تشییع در لیست شهدا هستیم
استاندار کرمان گفت: گروه‌هایی از سوی وزارت کشور، هیئت دولت، وزارت اطلاعات و کمیسیون‌های مجلس بررسی‌های لازم در زمینه‌ی حادثه روز تشییع پیکر سپهبد شهید سلیمانی در کرمان را انجام داده‌اند و با همه افرادی که دست‌اندرکار اجرای این برنامه بوده، صحبت کرده‌اند و منتظر گزارش‌های آن‌ها هستیم. این موضوع در سطح ملی در دست بررسی است و گزارش‌های نهادهای رسیدگی‌کننده‌ی ملی، روشن‌کننده ابعاد موضوع خواهد بود.

شعار سال: محمدجواد فدایی در نشست مسئولان کارگروه‌های ستاد دهه فجر استان کرمان، بر تبیین ابعاد مقاومت و پایداری در شرایط کنونی کشور و جهان به عنوان یکی از محورهای برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی تاکید و عنوان کرد: «انقلاب اسلامی با مشارکت و همکاری آحاد مختلف مردم به پیروزی رسیده و این حضور و مشارکت مردم باید گسترش و تداوم یابد».

وی افزود: «با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات، مشارکت مردم در این حماسه بازتاب جهانی دارد و باید زمینه‌ی حضور گسترده‌ی مردم در این برنامه‌ها فراهم شود».

استاندار کرمان با اشاره به این‌که برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی باید با رویکردی جدید و نو طراحی و اجرا شود، خاطرنشان کرد: «نوآوری در برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی یکی از ضروریات است زیرا اجرای برنامه‌های تکراری از تاثیرگذاری این برنامه‌ها می‌کاهد».

خبر جدید  ریشه خشونت در دست‌های پنهان فرهنگ و اقتصاد است

وی بیان کرد: «کارگروه نظارت و ارزشیابی ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی باید کارهای جدید و نوآورانه را بررسی و گزارش کند تا در برنامه‌ریزی‌های بعدی از آن‌ها استفاده شود».

فدایی با تاکید بر این‌که برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی نباید تشریفاتی و تفننی باشد، گفت: «برنامه‌های دهه فجر باید منجر به تبیین دقیق آرمان‌های انقلاب و ایجاد تحول اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و غیره شود».

خبر جدید  هیچ تخریب و خسارتی به اموال عمومی در کرمان گزارش نشده است

وی ادامه داد: «تحول، مقاومت، مشارکت و همکاری، تقویت انسجام و اقتدا ملی از پیام‌های مهمی است که باید در ایام‌الله دهه فجر به جامعه منتقل شود».

استاندار کرمان گفت: «فضاسازی عمومی جامعه باید به نحوی باشد که بیانگر ابعاد و اهمیت دهه فجر انقلاب اسلامی باشد و شهرداری، اصناف و بازاریان و غیره در این زمینه می‌توانند بسیار تاثیرگذار باشند».

وی درباره پیگیری موضوع جان باختن افراد در مراسم تشییع سردار سلیمانی در کرمان نیز توضیح داد: «گروه‌هایی از سوی وزارت کشور، هیئت دولت، وزارت اطلاعات و کمیسیون‌های مجلس، بررسی‌های لازم را در این زمینه انجام داده‌اند و با همه‌ی افرادی که دست‌اندرکار اجرای این برنامه بوده، صحبت کرده‌اند و منتظر گزارش‌های آن‌ها هستیم».

خبر جدید  تکریم بانوان در به رسمیت شناختن حق و حقوق واقعی آنهاست

فدایی با اشاره به این‌که این موضوع در سطح ملی در دست بررسی است، ادامه داد: «گزارش‌های نهادهای رسیدگی‌کننده‌ی ملی، روشن‌کننده‌ی ابعاد موضوع خواهد بود».

وی گفت: «پیگیر قرار گرفتن جان‌باختگان مراسم تشییع سردار شهید سلیمانی در لیست شهدا هستیم».

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۸، کدخبر: ۹۵۷۳۱۴، www.borna.news

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال