6:48:47 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ملت اجازه ارتجاع به مسئولان و اشرافیان بی‌درد نخواهند داد
ملت اجازه ارتجاع به مسئولان و اشرافیان بی‌درد نخواهند داد
گروه سیاست و اقتصاد – امام جمعه بافت گفت: مسئولان باید مراقب این آفت عظیم انقلاب باشند و بدانند این ملت اجازه ارتجاع به مسئولان و اشرافیان بی‌درد نخواهند داد.  به گزارش ایکنا از کرمان، حجت‌الاسلام علی مهدی‌زاده، امام جمعه بافت در خطبه‌های نماز جمعه این هفته گفت: مردم کمبود‌های مالی و مشکلات اقتصادی را

گروه سیاست و اقتصاد – امام جمعه بافت گفت: مسئولان باید مراقب این آفت عظیم انقلاب باشند و بدانند این ملت اجازه ارتجاع به مسئولان و اشرافیان بی‌درد نخواهند داد.

 به گزارش ایکنا از کرمان، حجت‌الاسلام علی مهدی‌زاده، امام جمعه بافت در خطبه‌های نماز جمعه این هفته گفت: مردم کمبود‌های مالی و مشکلات اقتصادی را تحمل می‌کنند، اما توقع دارند که مسئولان هم با بی‌عدالتی و فساد برخورد جدی داشته باشند.
وی افزود: برخورد با بی‌عدالتی و فساد در هر دستگاه یا از هر ناحیه‌ای باید انجام شود، این مسئله سابقه انقلابی و آقازاده بودن، نمی‌شناسد، چرا که در غیر این صورت فساد و بی‌عدالتی گسترش می‌یابد.
امام جمعه بافت با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب عنوان کرد: هدف ما از انقلاب اسلامی، پیشرفت و حرکت رو جلو است نه بازگشت، ارتجاع همان چیزی است که سیدالشهدا(ع) را به شهادت رساند و امیر‌المؤمنان علی(ع) را خانه‌نشین کرد، ارتجاع کاخ‌نشین را بر پا برهنه و مستضعف مسلط می‌کند.
حجت‌الاسلام مهدی‌زاده گفت: اعتماد و اتکا به بیگانه به جای نگاه به درون و سرمایه داخلی تفکر ارتجاعی است، چشم بستن به سرمایه‌های ملی، تعطیلی کارخانه، باز کردن درواز‌ه‌های کشور به روی واردات بی‌رویه و عجیب، تفکر ارتجاعی است.
وی تصریح کرد: اشرافی‌گری و غارت بیت‌المال در قالب حقوق‌های نجومی، بی‌توجهی به سرنوشت مردم، سوء استفاده از موقعیت شغلی، علامت‌ها و نشانه‌های ارتجاع است.
امام جمعه بافت ادامه داد: مسئولان باید مراقب این آفت عظیم انقلاب باشند و بدانند این ملت اجازه ارتجاع به مسئولان و اشرافیان بی‌درد نخواهند داد.
حجت‌الاسلام مهدی‌زاده به حادثه دلخراش خیابان پاسداران اشاره کرد و گفت: جنایات این فرقه گمراه و افراطی دراویش به قبل از انقلاب در همکاری ساواک برمی‌گردد که چه فاجعه‌ای و بی‌بندوباری به اسم درویش انجام دادند.
وی تأکید کرد: مدارا و مماشات در این مسائل معنا ندارد و زیبنده کشوری که خاورمیانه را امن کرده، نیست، نیروی انتظامی و دستگاه قضا باید با اوباش و مخلان امنیت جامعه با مشت آهنین وارد عمل شوند.
منبع: ستاد اقامه نماز جمعه استان کرمان
انتهای پیام

خبر جدید  ملخ های دریایی به کرمان رسیدند

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال