12:05:00 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ملاقات ۱۷۴نفر از شهروندان جنوب استان با رئیس کل دادگستری کرمان
ملاقات ۱۷۴نفر از شهروندان جنوب استان با رئیس کل دادگستری کرمان
مدیر روابط عمومی وارتباطات دادگستری کرمان گفت: یدالله موحد نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان به همراه جمعی از معاونین در سفر دو روزه به جنوب استان به مشکلات حقوقی و قضایی ۱۷۴ نفر از شهروندان رسیدگی ودستورات قضائی مقتضی را صادر نموده اند. محمد بصیریان در گفت وگو با ایلنا اظهار داشت:در این

مدیر روابط عمومی وارتباطات دادگستری کرمان گفت: یدالله موحد نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان به همراه جمعی از معاونین در سفر دو روزه به جنوب استان به مشکلات حقوقی و قضایی ۱۷۴ نفر از شهروندان رسیدگی ودستورات قضائی مقتضی را صادر نموده اند.

محمد بصیریان در گفت وگو با ایلنا اظهار داشت:در این ملاقات مردمی که از ساعت ۸:۰۰ صبح امروز تا ساعت ۱۳:۰۰به طول انجامید آقایان اسلامی معاون منابع انسانی- شفیعی رئیس حفاظت و اطلاعات- مبشری، معاون قضایی و مسئول نظارت و ارزشیابی قضات دادگستری استان و امیری مدیرکل زندان های استان، نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان را همراهی نمودند.

خبر جدید  موزه خوشنویسی استان کرمان در رفسنجان ایجاد می شود

مدیر روابط عمومی وارتباطات دادگستری کل استان کرمان گفت: در این ملاقات که در دادگستری شهرستان جیرفت برگزار شد به مسائلی از قبیل مشکلات مربوط به زندانیان ،تبدیل قرار ، اعسار و تسریع در رسیدگی پرداخته شد و مسائل مختلف دیگر نیز در درخواست های مردمی بود که در جهت حل و فصل همه مسائل مطرح شده دستور مساعد قانونی صادر شد.

خبر جدید  ۱۰ مصدوم در برخورد اتوبوس و تریلی

بصیریان خاطرنشان ساخت: این قبیل رفتارها نشانه خدمت بی‌منت و تکریم ارباب‌رجوع است و دراین راستا از سفر ۲۳۰ کیلومتری شهروندان به مرکز استان و اتلاف وقت آنان جلوگیری شد.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال