23:12:46 - چهارشنبه 13 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مقصر حادثه سوسنگرد راننده تویوتا بوده / چهار نفر از مصدومان هنوز در بیمارستان هستند
مقصر حادثه سوسنگرد راننده تویوتا بوده / چهار نفر از مصدومان هنوز در بیمارستان هستند
مدیرکل آموزش و پرورش البرز گفت: ۳۱ نفر از مصدومان حادثه رانندگی سوسنگرد از مراکز درمانی مرخص شده‌اند. شعار سال: مدیر کل آموزش و پرورش البرز گفت: ۳۱ نفر از مصدومان حادثه رانندگی سوسنگرد از مراکز درمانی مرخص شده‌اند. خسرو ساکی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: درحادثه رانندگی عصر روزگذشته درمحور

مدیرکل آموزش و پرورش البرز گفت: ۳۱ نفر از مصدومان حادثه رانندگی سوسنگرد از مراکز درمانی مرخص شده‌اند.

شعار سال: مدیر کل آموزش و پرورش البرز گفت: ۳۱ نفر از مصدومان حادثه رانندگی سوسنگرد از مراکز درمانی مرخص شده‌اند.

خسرو ساکی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: درحادثه رانندگی عصر روزگذشته درمحور سوسنگرد ۳۵ نفر مصدوم و چهار نفر ( یک راوی ، یک مربی و دو دانش آموز) جان خود را از دست دادند.

خبر جدید  هیچ چاه جدیدی برای پتروشیمی حفر نشده است

وی ادامه داد: از میان مصدوم شدگان این حادثه ۳۱ نفر با اتمام مراحل درمانی و کسب سلامت عمومی از مراکز درمانی مرخص شده و تنها چهار نفر تحت درمان قرار دارند.

این مسئول ابراز کرد: از میان مصدومان این حادثه ،یک مربی و سه دانش آموز به دلیل آسیب دیدگی بیشتر در بیمارستان گلستان اهواز بستری هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز گفت: خوشبختانه وضعیت این مصدومان رو به بهبودی است احتمال اینکه امروز از بیمارستان ترخیص شوند، وجود دارد.

خبر جدید  بحران آب و خشکسالی را می‌توانیم مدیریت کنیم

مدیرکل آموزش و پرورش البرز با اشاره به تلاش برای رسیدگی مناسب به وضعیت مسافران این اردو ابراز کرد: تیم اعزامی از استان قبل از سپیده دم امروز در اهواز مستقر شده تا فرآیند سازماندهی مسافران راهیان نور نظرآبادی با سرعت بیشتری مورد پیگیری قرارگیرد.

ساکی ادامه داد: در حال رایزنی هستیم تا دانش آموزان و مربیان راهیان نور نظرآبادی امروز از طریق هوایی یا راه آهن به استان بازگشت داده شوند.

وی اضافه کرد: در این حادثه راننده تویوتا مقصر بوده و مراحل قانونی رسیدگی به این موضوع به طور کامل طی خواهد شد.

خبر جدید  روح زندگی در قیصریه دمیده شد/ اتحاد کسبه برای بازسازی بازار

وی گفت: خانواده های دانش آموزان نسبت به سلامت و خدمات رسانی کامل به فرزندانشان در این حادثه که مقصر مطمئن باشند و بدانند نیازی به حضور انها در خوزستان نیست.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری دانشجویان ایران ، تاریخ انتشار ۲۲آذر ۹۶، کدمطلب:۹۶۹-۱۴۴۹۰-۵، www.isna.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال