23:12:46 - چهارشنبه 13 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مقصر حادثه سوسنگرد راننده تویوتا بوده / چهار نفر از مصدومان هنوز در بیمارستان هستند
مقصر حادثه سوسنگرد راننده تویوتا بوده / چهار نفر از مصدومان هنوز در بیمارستان هستند
مدیرکل آموزش و پرورش البرز گفت: ۳۱ نفر از مصدومان حادثه رانندگی سوسنگرد از مراکز درمانی مرخص شده‌اند. شعار سال: مدیر کل آموزش و پرورش البرز گفت: ۳۱ نفر از مصدومان حادثه رانندگی سوسنگرد از مراکز درمانی مرخص شده‌اند. خسرو ساکی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: درحادثه رانندگی عصر روزگذشته درمحور

مدیرکل آموزش و پرورش البرز گفت: ۳۱ نفر از مصدومان حادثه رانندگی سوسنگرد از مراکز درمانی مرخص شده‌اند.

شعار سال: مدیر کل آموزش و پرورش البرز گفت: ۳۱ نفر از مصدومان حادثه رانندگی سوسنگرد از مراکز درمانی مرخص شده‌اند.

خسرو ساکی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: درحادثه رانندگی عصر روزگذشته درمحور سوسنگرد ۳۵ نفر مصدوم و چهار نفر ( یک راوی ، یک مربی و دو دانش آموز) جان خود را از دست دادند.

خبر جدید  عامل قتل بازارچه ابوذر در کمتر ۲۴ ساعت دستگیر شد

وی ادامه داد: از میان مصدوم شدگان این حادثه ۳۱ نفر با اتمام مراحل درمانی و کسب سلامت عمومی از مراکز درمانی مرخص شده و تنها چهار نفر تحت درمان قرار دارند.

این مسئول ابراز کرد: از میان مصدومان این حادثه ،یک مربی و سه دانش آموز به دلیل آسیب دیدگی بیشتر در بیمارستان گلستان اهواز بستری هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز گفت: خوشبختانه وضعیت این مصدومان رو به بهبودی است احتمال اینکه امروز از بیمارستان ترخیص شوند، وجود دارد.

خبر جدید  مقابله با مفاسد کلان اقتصادی در دستور کار ویژه دادستانی کرمان قرار دارد

مدیرکل آموزش و پرورش البرز با اشاره به تلاش برای رسیدگی مناسب به وضعیت مسافران این اردو ابراز کرد: تیم اعزامی از استان قبل از سپیده دم امروز در اهواز مستقر شده تا فرآیند سازماندهی مسافران راهیان نور نظرآبادی با سرعت بیشتری مورد پیگیری قرارگیرد.

ساکی ادامه داد: در حال رایزنی هستیم تا دانش آموزان و مربیان راهیان نور نظرآبادی امروز از طریق هوایی یا راه آهن به استان بازگشت داده شوند.

وی اضافه کرد: در این حادثه راننده تویوتا مقصر بوده و مراحل قانونی رسیدگی به این موضوع به طور کامل طی خواهد شد.

خبر جدید  تامین آب آشاميدني 4 روستا در عنبرآباد

وی گفت: خانواده های دانش آموزان نسبت به سلامت و خدمات رسانی کامل به فرزندانشان در این حادثه که مقصر مطمئن باشند و بدانند نیازی به حضور انها در خوزستان نیست.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری دانشجویان ایران ، تاریخ انتشار ۲۲آذر ۹۶، کدمطلب:۹۶۹-۱۴۴۹۰-۵، www.isna.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال