5:12:53 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مقاوم‌سازی حرم مطهر در کربلا ثبت و ماندگار شود
مقاوم‌سازی حرم مطهر در کربلا ثبت و ماندگار شود
گروه احتماعی: امام جمعه کرمان با تشکر و تقدیر از دست اندرکاران این پروژه گفت: آنچه در کارگاه ساخت گنبد حرم مطهر امام حسین(ع) در کرمان و همچنین مقاوم‌سازی حرم مطهر در کربلا اتفاق می‌افتد، ثبت و ماندگار شود. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، حجت‌الاسلام حسن علیدادی‌سلیمانی، امام جمعه کرمان روز پنج‌شنبه، ۱۲

گروه احتماعی: امام جمعه کرمان با تشکر و تقدیر از دست اندرکاران این پروژه گفت: آنچه در کارگاه ساخت گنبد حرم مطهر امام حسین(ع) در کرمان و همچنین مقاوم‌سازی حرم مطهر در کربلا اتفاق می‌افتد، ثبت و ماندگار شود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، حجت‌الاسلام حسن علیدادی‌سلیمانی، امام جمعه کرمان روز پنج‌شنبه، ۱۲ بهمن در بازدید از پروژۀ معراج، طرح ترفیع گنبد حرم مطهر امام حسین(ع) که در کرمان در دست اقدام است خطاب به دست‌اندرکاران گفت: شما در یک میدان جهادی کار می‌کنید و گزارشاتی که به بنده داده شده، مرا شیفتۀ زیارت این مجموعه از نزدیک کرد.
وی افزود: از لحظۀ ورود به این مکان دو موضوع جذاب ذهن مرا به خود مشغول کرد یکی اخلاص دست‌اندرکاران که در هر کاری باشد، تاثیر عجیبی در فرآیند کار دارد و خدا برای کسانی که مجاهدانه تلاش کنند، راه‌های بسیاری را برای ادامۀ موفقیت‌آمیز کار، باز می‌کند.
امام جمعه کرمان در ادامه دومین نکتۀ جذاب را، گرد آمدن ظرفیت‌های علمی و مهندسی دانست که بخشی از آن معجزه‌آسا اتفاق افتاده و کار برای سیدالشهدا(ع) با انگیزه‌های پاک، این معجزه را رقم زده است.
وی بیان کرد: این ظرفیت علمی می‌تواند منشأ برکات فراوانی شود و نباید در همین‌جا متوقف شود، ان شاءالله این گنبد به مبارکی و با دقت هر چه تمام‌تر ساخته می‌شود لیکن باید از این فکر و تجربه بهره‌برداری‌های مناسب در حوزه‌های مختلف انجام شو.
حجت‌الاسلام علیدادی تصریح کرد: راه را باز کنید که دانشجویان فنی و مهندسی بیایند کار شما را از نزدیک ببینند تا در ذهنشان تاثیر مثبت بگذارد و آن‌ها را به چهره‌های مطرح تبدیل کند.
وی دارا بودن تجربه، اخلاص و بالا بودن سطح علمی پروژۀ ترفیع گنبد حرم مطهر امام حسین(ع) را از ویژگی‌های این طرح برشمرد و گفت: در این پروژه مدیریت عالی، اخلاص بالا، علم قابل توجه و تجربۀ ستودنی با هم معجونی درست کرده که در قالب یک کارگاه، پشتوانه‌ای برای استان کرمان و کشور است و باید ضمن حفظ آن در تسری دادنش به سایر نقاط کشور تلاش شود.
امام جمعه کرمان با تشکر و تقدیر از دست اندرکاران این پروژه تأکید کرد: آنچه در کارگاه ساخت گنبد حرم مطهر امام حسین(ع) در کرمان و همچنین مقاوم‌سازی حرم مطهر در کربلا اتفاق می‌افتد، ثبت و ماندگار شود.
منبع: معاونت فرهنگی و روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمان

خبر جدید  ضرورت اشراف اطلاعاتی در شناسایی نقاط ضعف و قوت رده های اجرایی

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال