10:01:35 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون استاندار کرمان: ۷۵٫۷ درصد تصادفات استان مربوط به افغانی‌کِش‌هاست
معاون استاندار کرمان:
۷۵٫۷ درصد تصادفات استان مربوط به افغانی‌کِش‌هاست
معاون امور عمرانی و فنی استاندار کرمان بیان کرد: تعداد تصادفات مربوط به افغانی‌کِش‌ها ۷۵٫۷ درصد افزایش یافته است که ۹۰ درصد آن مربوط به جاده کرمان – بم است. به گزارش ایسنا، “مصطفی آیت‌الهی‌موسوی” صبح امروز دوازدهم اسفندماه در کمیسیون راه‌های استان کرمان گفت: استان کرمان در تعداد پاسگاه پلیس راه رتبه ۳۰ کشور

معاون امور عمرانی و فنی استاندار کرمان بیان کرد: تعداد تصادفات مربوط به افغانی‌کِش‌ها ۷۵٫۷ درصد افزایش یافته است که ۹۰ درصد آن مربوط به جاده کرمان – بم است.

به گزارش ایسنا، “مصطفی آیت‌الهی‌موسوی” صبح امروز دوازدهم اسفندماه در کمیسیون راه‌های استان کرمان گفت: استان کرمان در تعداد پاسگاه پلیس راه رتبه ۳۰ کشور و در امداد جاده‌ای رتبه ۱۵ کشوری را دارد.

خبر جدید  کمالی‌پور: با چالش اطاله دادرسی در دستگاه قضا مواجه هستیم

وی با بیان این مطلب که بیشترین تصادفات در استان‌هایی است که بیشترین طول راه‌ها را دارد، تصریح کرد: متاسفانه بیشتر تصادفات استان در مسیر عبور و مرور افغانی‌کِش‌هاست.

معاون امور عمرانی و فنی استاندار کرمان بیان کرد: تصادفات محور کرمان – بم  در سال جاری ۶۰ درصد افزایش یافته که ۹۰ درصد تلفات جاده‌ای این مسیر مربوط به افغانی‌کِش‌ها بوده است.

خبر جدید  تخلف آشکار دیگر از بانک ها/ بانک‌ها اطلاعات حساب یقه سفید‌ها را به سازمان امور مالیاتی نمی‌دهند

وی ادامه داد: در مسیرهایی که دوربین پایش تصویری نصب است رشد تصادفات آن منفی است، به‌طوری‌که فوتی‌های این محورها ۶۷ درصد کاهش یافته است.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال