10:01:35 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون استاندار کرمان: ۷۵٫۷ درصد تصادفات استان مربوط به افغانی‌کِش‌هاست
معاون استاندار کرمان:
۷۵٫۷ درصد تصادفات استان مربوط به افغانی‌کِش‌هاست
معاون امور عمرانی و فنی استاندار کرمان بیان کرد: تعداد تصادفات مربوط به افغانی‌کِش‌ها ۷۵٫۷ درصد افزایش یافته است که ۹۰ درصد آن مربوط به جاده کرمان – بم است. به گزارش ایسنا، “مصطفی آیت‌الهی‌موسوی” صبح امروز دوازدهم اسفندماه در کمیسیون راه‌های استان کرمان گفت: استان کرمان در تعداد پاسگاه پلیس راه رتبه ۳۰ کشور

معاون امور عمرانی و فنی استاندار کرمان بیان کرد: تعداد تصادفات مربوط به افغانی‌کِش‌ها ۷۵٫۷ درصد افزایش یافته است که ۹۰ درصد آن مربوط به جاده کرمان – بم است.

به گزارش ایسنا، “مصطفی آیت‌الهی‌موسوی” صبح امروز دوازدهم اسفندماه در کمیسیون راه‌های استان کرمان گفت: استان کرمان در تعداد پاسگاه پلیس راه رتبه ۳۰ کشور و در امداد جاده‌ای رتبه ۱۵ کشوری را دارد.

خبر جدید  برق برخی از مناطق سیرچ قطع است

وی با بیان این مطلب که بیشترین تصادفات در استان‌هایی است که بیشترین طول راه‌ها را دارد، تصریح کرد: متاسفانه بیشتر تصادفات استان در مسیر عبور و مرور افغانی‌کِش‌هاست.

معاون امور عمرانی و فنی استاندار کرمان بیان کرد: تصادفات محور کرمان – بم  در سال جاری ۶۰ درصد افزایش یافته که ۹۰ درصد تلفات جاده‌ای این مسیر مربوط به افغانی‌کِش‌ها بوده است.

خبر جدید  بررسی برنامه های اقتصاد مقاومتی استان

وی ادامه داد: در مسیرهایی که دوربین پایش تصویری نصب است رشد تصادفات آن منفی است، به‌طوری‌که فوتی‌های این محورها ۶۷ درصد کاهش یافته است.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال