9:11:28 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مطالبات معوق کارگران شهرداری جیرفت ظرف مدت ۷۲ ساعت پرداخت می شود
مطالبات معوق کارگران شهرداری جیرفت ظرف مدت ۷۲ ساعت پرداخت می شود
به گزارش خبرنگار مهر، حسین سلامی دوشنبه شب در حاشیه جلسه ای که با حضور سه تن از نمایندگاه کارگران شهرداری  و اعضای شورای شهر جیرفت برگزار شد، اظهار داشت: مقرر شد تمامی مطالبات معوق کارگران شهرداری جیرفت ظرف مدت ۷۲ ساعت آینده پرداخت شود. وی یادآور شد: جز با مجاهدت و اهتمام کارگران این

به گزارش خبرنگار مهر، حسین سلامی دوشنبه شب در حاشیه جلسه ای که با حضور سه تن از نمایندگاه کارگران شهرداری  و اعضای شورای شهر جیرفت برگزار شد، اظهار داشت: مقرر شد تمامی مطالبات معوق کارگران شهرداری جیرفت ظرف مدت ۷۲ ساعت آینده پرداخت شود.

وی یادآور شد: جز با مجاهدت و اهتمام کارگران این کشور دستیابی به اقتصاد مقاومتی که همواره مورد تاکید رهبر معظم انقلاب، امام خامنه ای (مدظل العالی) است محقق نخواهد شد. لذا می طلبد مسئولان توجه بیشتری به این قشر زحمتکش داشته باشند.

خبر جدید  استقبال از برگزیدگان مسابقات ملی مهارت در کرمان + مصاحبه

سلامی افزود: نیروی انسانی هر جامعه‌ای مهمترین سرمایه آن کشور محسوب می‌شود و نقش مهمی در توسعه پایدار دارند.

وی ادامه داد: در این میان کارگران به عنوان نیروهای محرکه چرخه اقتصاد، نقش برجسته و ویژه‌ای در این عرصه دارند و این طبقه پیش نیاز توسعه هر جامعه محسوب می‌شود و در واقع عامل کلیدی در چرخ توسعه هر جامعه‌ای هستند.

خبر جدید  راه‌اندازی قطار گردشگری کرمان- راین

دادستان جیرفت بیان کرد: کارگران همدوش سایر اقشار و طبقات در سایه رهبری داهیانه بنیانگذار و معمار انقلاب اسلامی در به ثمر رسیدن انقلاب نقش خود را به خوبی ایفا کردند.

وی تصریح کرد: یکی از وظایف مهم دادستانی بحث پیشگیری از وقوع جرم است که مورد تاکید جدی است.

خبر جدید  دفاتر تسهیل‌گر پیشرانان رفع آسیب‌های اجتماعی هستند

شایان ذکر است دادستان عمومی وانقلاب شهرستان جیرفت شب گذشته با حضور در جمع کارگران شهرداری از نزدیک به مشکلات کارگران زحمت کش شهرداری رسیدگی کرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال