14:45:55 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مس منطقه کرمان موفق به کسب جایزه مدیریت انرژی با رتبه A شد
مس منطقه کرمان موفق به کسب جایزه مدیریت انرژی با رتبه A شد
دبیر کمیته بهره‌وری انرژی مس منطقه کرمان از کسب جایزه مدیریت انرژی با رتبه A توسط مس منطقه کرمان از بنیاد جهانی انرژی خبر داد. «بابک آذری» در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: رقابت مدل جایزه مدیریت انرژی ایران که یکی از مدلهای تعالی می‌باشد به مدت چهار سال است که هر ساله در ایران

دبیر کمیته بهره‌وری انرژی مس منطقه کرمان از کسب جایزه مدیریت انرژی با رتبه A توسط مس منطقه کرمان از بنیاد جهانی انرژی خبر داد.

«بابک آذری» در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: رقابت مدل جایزه مدیریت انرژی ایران که یکی از مدلهای تعالی می‌باشد به مدت چهار سال است که هر ساله در ایران توسط انجمن مدیریت سبز ایران به نمایندگی از بنیاد جهانی انرژی(Energy Globe) که مقر آن در کشور اتریش می‌باشد، برگزار می‌شود.

وی در توضیح مدل جایزه مدیریت انرژی ایران بیان کرد: مدل جایزه مدیریت انرژی ایران یک مدل مدیریتی برای ارتقاء جایگاه انرژی از یک منبع تولیدی اثربخش و کارا به یک مسئولیت زیست محیطی و اقتصادی است. این مدل بر اساس ۷ معیار سنجیده می‌شود که پنج معیار آن را «تواناساز» می‌نامند یعنی اقداماتی که سازمان انجام می دهد که شامل توسعه و نهادینه شدن تشخیص، خط مشی و راهبرد، برنامه ریزی، اجرا، پایش و کنترل نتایج است و دو معیار دیگر نتایجی هستند که سازمان کسب می‌کند.

وی تصریح کرد: یک شرکت در واقع با حضور در این خودآزمایی می‌تواند سطح خود را در زمینه مدیریت انرژی بیازماید و با ممیزی هر ساله نسبت به ارتقاء سطح و لااقل حفظ سطح قبلی خود اقدام نماید.

خبر جدید  صعود کوهنوردان سیرجانی به علم کوه کلاردشت

دبیر کمیته بهره وری انرژی مس منطقه کرمان با بیان اینکه مدل‌های تعالی در حوزه مدیریت انرژی، مدل‌های به روز در زمینه مدیریت انرژی در دنیا به شمار می‌روند، ادامه داد: از جمله فواید این مدل می‌توان به تصویر واقعی از کیفیت فعالیت‌های سازمان در حوزه انرژی، کاهش هزینه‌ها و نیاز به بهره‌وری سازمانی، امکان برنامه‌ریزی جامع برای ارتقاء عملکرد، شناسایی حوزه‌های بهبود و سازماندهی طرح‌های بهبود در چارچوبی واحد اشاره کرد.

آذری به دلایل شرکت مس منطقه کرمان در مدل جایزه مدیریت انرژی ایران اشاره و اظهار کرد: ارتقای برند مس منطقه کرمان با کسب گواهینامه این جایزه از بنیاد جهانی اروپا، بهبود مستمر مدیریت انرژی با رعایت قالب و معیارهای مدل و مشخص شدن نقاط ضعف و قوت سازمان در زمینه مدیریت انرژی و تلاش برای ارتقاء این جایگاه با ارایه نتایج ارزیابی از جمله مزایای شرکت مس منطقه کرمان در مدل جایزه مدیریت انرژی ایران به شمار می‌رود.

خبر جدید  زمینه‌ احیا و آبادانی قلاع دختر و اردشیر فراهم شود

وی خاطرنشان کرد: مدل جایزه مدیریت انرژی ایران به عنوان یک ابزار فراگیر و با نگرش جامع به تمام زوایای انرژی مصرفی مس منطقه کرمان، به لحاظ تصمیم گیری در حوزه کلان انرژی به کمک مدیران منطقه بیاید تا آنها را در شناخت دقیق تر ابعاد مصرف انرژی و مدیریت آن در مس منطقه کرمان یاری کند.

دبیر کمیته بهره وری انرژی مس منطقه کرمان افزود: شرکت ملی صنایع مس ایران در رقابت مدل جایزه مدیریت انرژی ایران در سال ۹۴ با مرزبندی مجتمع مس سرچشمه رتبه B و در سال ۹۵ با گسترش مرزبندی به مس منطقه کرمان رتبه B و در سال جاری با با روند رو به تکمیل پروژه استقرار سیستم مدیریت انرژی بر مبنای استاندارد ISO50001 با مرزبندی مس منطقه کرمان جایزه مدیریت انرژی را با رتبه A را کسب کرد.

وی یکی از اهداف مهم اداره بهره وری انرژی مس منطقه کرمان در سال جاری را تلاش در جهت حفظ یا ارتقاء رتبه کسب شده در سال ۹۵ بیان کرد و گفت: در این راستا با مشاوره با کارشناسان انجمن مدیریت سبز و همچنین تلاش زیاد پرسنل زحمتکش این اداره در جهت مرتفع کردن نقاط ضعف و ارتقاء امتیازات کسب شده در سال قبل، برای شرکت در ششمین دوره رقابت مدل جایزه مدیریت انرژی ایران در سال جاری اعلام آمادگی کرده و در آن شرکت کرد.

خبر جدید  ورود مدعی العموم به حادثه دلخراش تصادف اتوبوس کرمان-تهران

دبیر کمیته بهره وری انرژی مس منطقه کرمان تصریح کرد: هجدهمین دوره مراسم بنیاد جهانی انرژی روز ۲۵ دی ماه با حضور شرکتهای مطرح و نام آور ایرانی و نمایندگان بیش از ۱۰۷ کشور جهان در حوزه های زمین(خاک) و آب و انرژی در سالن اجلاس سران تهران برگزار و شرکت مس منطقه کرمان به عنوان تنها شرکت ایرانی در کشور موفق به کسب جایزه مدیریت انرژی با رتبه A شد.

آذری این موفقیت را به مدیر مس منطقه کرمان، اعضای کارگروههای انرژی و همکاران اداره بهره وری تبریک گفت و افزود: این موفقیت سبب اعتباری بین المللی برای مس منطقه کرمان نیز شده است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال