19:57:44 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مردم دیار نخل و آفتاب ۲۲ بهمن تماشایی را رقم زدند
مردم دیار نخل و آفتاب ۲۲ بهمن تماشایی را رقم زدند
حضور پرشور همیشه در صحنه مردم جازموریان در راهپیمایی ۲۲ بهمن و جشن سالروز پیروزی انقلاب حماسه دیگری را در تاریخ انقلاب خلق کرد. به گزارش خبرگزاری بسیج  از کرمان؛ مراسم راهپیمایی روز ۲۲ بهمن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همزمان با سراسر کشور در شهر زهکلوت مرکز بخش جازموریان با حضور پرشور مردم و

حضور پرشور همیشه در صحنه مردم جازموریان در راهپیمایی ۲۲ بهمن و جشن سالروز پیروزی انقلاب حماسه دیگری را در تاریخ انقلاب خلق کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج  از کرمان؛ مراسم راهپیمایی روز ۲۲ بهمن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همزمان با سراسر کشور در شهر زهکلوت مرکز بخش جازموریان با حضور پرشور مردم و مسئولین در ساعت صبح ۸:۳۰ برگزار گردید.

خبر جدید  طرح قانون حمایت از محیط بانان در کمیسیون قضایی مجلس ارائه شد

مسیر راهپیمایی در این شهر ازمقابل حوزه مقاومت بسیج شهدای زهکلوت تا مخابرات بودکه همه‌ی مردم یک صدا در طی این مسیر ندایشان همراهی با انقلاب و ولایت بود.

این مراسم با سخنرانی واجرای سرود مهد کودک، گروه تئاتر (پاشپاد) و صندلی داغ و چندین برنامه شاد و متنوع همراه بود.

خبر جدید  آمادگی ۴۴۱ مدرسه کرمان برای اسکان میهمانان نوروزی

شعر خوانی دوشاعر بلوچ انقلابی فتحی و قلندر بامری بر غنای این مراسم افزود.

حضور همه‌ی اقشار مردم از پیر تا جوان و از مسئول و بازاری و کشاورز و فرهنگی و دانشجو و طلاب در این راهپیمایی نشان از پیوند خوردن مردم با این انقلاب و پیمان ناگسستنی مردم این دیار با ولایت داشت.

خبر جدید  چراغ و مسیر سعادت پشتیبانی از ولایت فقیه است

چیزی که شاید در قلم قابل بیان نباشد و شاید ذره‌ای از ان را بتوانیم با هنر تصویر ارائه کنیم در ادامه گزارش تصویری کامل مراسم ۲۲ بهمن در زهکلوت را می‌بینید.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال