12:51:27 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدفن شهدا در دانشگاه ها شعبه‌ای از کربلا است
مدفن شهدا در دانشگاه ها شعبه‌ای از کربلا است
به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان؛یادواره شهدای گمنام دانشگاه پیام نور کرمان به مناسبت سالروز تدفین دو شهید گمنام در این دانشگاه با سخنرانی سردار حسین کاجی فرمانده گردان تخریب لشگر ۱۷ علی‌بن‌ابی‌طالب (ع) قم در دوران دفاع مقدس و روایت‌گری مادر شهید محمد معماریان و با حضور سرهنگ سیاوش مسلمی معاون فرهنگی سپاه ثارالله

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان؛یادواره شهدای گمنام دانشگاه پیام نور کرمان به مناسبت سالروز تدفین دو شهید گمنام در این دانشگاه با سخنرانی سردار حسین کاجی فرمانده گردان تخریب لشگر ۱۷ علی‌بن‌ابی‌طالب (ع) قم در دوران دفاع مقدس و روایت‌گری مادر شهید محمد معماریان و با حضور سرهنگ سیاوش مسلمی معاون فرهنگی سپاه ثارالله استان کرمان برگزار شد.

در این مراسم فاطمه معین‌الدینی رئیس دانشگاه پیام نور کرمان با یادآوری اینکه سال گذشته دانشگاه پیام نور کرمان افتخار میزبانی دو شهید گمنام را به دست آورد اظهار داشت: میزبانی این شهدا برکات زیادی را برای دانشگاه به دنبال داشت.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید لنگری‌زاده از شهدای مدافع حرم گفت: این شهید بزرگوار سال گذشته بیشترین زحمات را برای تشییع و خاکسپاری شهدای گمنام در این دانشگاه متحمل شد.
در این جلسه مادر شهید محمد معماریان با بیان اینکه سال ۶۵ فرزندم به شهادت رسید اظهار داشت: در مجلسی که به نام شهدا بنا شده بدانیم که باید به حرفی که می‌زنیم عمل کنیم.

خبر جدید  کرمان، رتبه دوم کشوری در تعداد تلفات تصادفات جاده‌ای در سال 96

سپس سردار حسین کاجی اظهار داشت: هنوز تعداد زیادی از خانواده‌های شهدا چشم انتظار فرزندان خود هستند.

وی با بیان اینکه خداوند در قرآن ۲۰۰ بار کلمه ذکر را گفته و بر یادآوری دوران ارزشمند تاکید کرده است افزود: یادواره شهدا محل بیان صمیمیت و اخلاص شهدا است و باید به افتخار بگوییم که ما از آل علی (ع) هستیم.

فرمانده گردان تخریب لشگر ۱۷ علی‌بن‌ابی‌طالب قم در دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه امروز وضعیت کسانی که به شهدای ما ظلم کردند را بررسی کنید گفت: به وضوح می‌بینید که این افراد سزای کار خود را دیدند و معلوم می‌شود که “هر که با آل علی در افتاد، ور افتاد”.

خبر جدید  از نخبگان بسیجی و فعالین قرآنی شهرستان تجلیل شد

وی با بیان اینکه شهدای ما امامزادگان عشقی هستند که باعث نور و برکات معنوی زیادی در سطح جامعه شدند عنوان کرد: هر جا که این شهدا حضور دارند باعث نورانیت آن نقطه هستند.

کاجی با اشاره به اینکه عظمت شهدا، به تازگی برای دنیا مشخص شده بیان کرد: شهدا چنان اثری بر جامعه دارند که دشمن حتی از برگزاری یادواره‌های شهدای ما نگران است.

وی با بیان اینکه شهدای گمنام از اولیای بزرگ الهی هستند که امروز در دانشگاه‌ها مایه خیر و معنویت هستند گفت: مدفن شهدا شعبه‌ای از کربلا است که در دانشگاه‌های سراسر کشور ایجاد شده است.

خبر جدید  جان باختن راننده تراک در سیرجان

این راوی دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه باید قدر شهدا را بدانید افزود: شهدا اهل دستگیری از محرومان بودند.

وی با بیان اینکه امروز شهدای ایران الگوی جوانان در سراسر دنیا هستند و در دنیا تلاش می‌کنند تا به شهدای ما نزدیک شوند بیان کرد: در ۲۰ متری اسرائیل در منطقه رمیل یادواره شهدا برگزار کردند و من سخنران یادواره بودم.

کاجی با اشاره به اینکه شهدای گمنام می‌آیند تا ما را به خدا نزدیک‌تر کنند عنوان کرد: حدود ۱۰۷ هزار مادر شهید در کشور وجود دارند که باید قدر وجود آن‌ها را دانست و تا از دنیا نرفته‌اند از برکت وجودی آن‌ها استفاده کرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال