14:31:50 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم نجات فارغ التحصیلان دانشگاهی از بیکاری و بلاتکلیفی
لزوم نجات فارغ التحصیلان دانشگاهی از بیکاری و بلاتکلیفی
به گزارش خبرنگار مهر، محمدجواد فدایی صبح چهارشنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان کرمان اظهار داشت: بانک‌ها به چه دلیل عقب‌ماندگی خود در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغال را جبران نمی کنند. ‌ وی افزود: باید افراد دیگر جایگزین کسانی که در خواست تسهیلات داشته اند اما به بانک ها مراجعه نکرده یا پرونده

به گزارش خبرنگار مهر، محمدجواد فدایی صبح چهارشنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان کرمان اظهار داشت: بانک‌ها به چه دلیل عقب‌ماندگی خود در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغال را جبران نمی کنند. ‌

وی افزود: باید افراد دیگر جایگزین کسانی که در خواست تسهیلات داشته اند اما به بانک ها مراجعه نکرده یا پرونده خود را تکمیل نکرده و انصراف داده اند، شوند.

خبر جدید  مسئولین به جای شبهه افکنی راهنمایی کنند

فدائی با اشاره به اینکه تبلیغات ما در زمینه طرح‌های کارآموزی و کارورزی بسیار ضعیف بوده است، گفت: باید در این موضوع برنامه ریزی بهتری انجام شود و نقش و جایگاه بخش خصوصی در این موضوع باید تعیین شود.

 معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کرمان بیان کرد: از برنامه پرداخت تسهیلات خود اشتغالی در سطح استان عقب هستیم، اما در زمینه پرداخت تسهیلات در بعضی از بخش ها مانند برنامه دو سالانه اشتغال، پرداخت کمیته امداد و … نزدیک صد درصد هستیم.

خبر جدید  4 کشته و زخمی در برخورد خودروی بنز پلیس و هیوندای کوپه

 وی عنوان کرد: در زمینه تسهیلات روستایی، تبصره ۱۸ و کارورزی از برنامه تعیین شده در سطح استان عقب هستیم، کسی منکر تلاش‌های بانک‌ها نیست اما باید تلاش خود را بیشتر کنیم تا خروجی اقدامات ما بهبود یابد و به هدف غایی خود دست یابیم.

فدائی با اشاره به اینکه هدف ما ایجاد اشتغال برای جوانان در سطح استان است، بیان کرد: باید جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی را از بلاتکلیفی و بیکاری نجات دهیم و هر روزی که بتوانیم این جوانان را از بلاتکلیفی نجات دهیم به اهداف خود نزدیک‌تر شده‌ایم.

خبر جدید  دوکشته در جاده جوپار-ماهان کرمان

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال