16:57:08 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم بررسی علل افزایش آمار تلفات جاده ای/کنترل جاده ای جدی تر شود
لزوم بررسی علل افزایش آمار تلفات جاده ای/کنترل جاده ای جدی تر شود
به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رزم حسینی پیش از ظهر شنبه در جلسه کمیسیون راه های استان کرمان با تاکید بر لزوم بررسی علت افزایش آمار تلفات جاده ای در استان کرمان گفت: این در حالی که جاده های استان از لحاظ ایمنی بهتر شده اند و طول بزرگراه های کرمان ۱۶۷ کیلومتر افزایش یافته

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رزم حسینی پیش از ظهر شنبه در جلسه کمیسیون راه های استان کرمان با تاکید بر لزوم بررسی علت افزایش آمار تلفات جاده ای در استان کرمان گفت: این در حالی که جاده های استان از لحاظ ایمنی بهتر شده اند و طول بزرگراه های کرمان ۱۶۷ کیلومتر افزایش یافته است.

خبر جدید  عمارت «شاه نعمت‌الله» ماهان میزبان مسافران نوروزی

رزم حسینی با اشاره به اینکه کنترل جاده ای در بعضی از کشورهای جهان آنچنان سختگیرانه است که کسی جرات تخلف را ندارد، بیان کرد: کنترل فیزیکی جاده ها توسط پلیس باید بیشتر شود و همچنین باید علائم هشدار دهنده را افزایش داد.

استاندار کرمان خطاب به فرمانده پلیس راه شمال استان کرمان عنوان کرد: در زمان هایی که اوج تردد در جاده ها است از نیروی کمکی استفاده کنید تا شاهد کاهش تصادفات و تلفات در جاده های استان باشیم.

خبر جدید  بازدید وزیر جهاد کشاورزی از طرح‌های نهال‌کاری و مالچ‌پاشی در ریگان

وی گفت: استان کرمان در زمینه طول جاده در کشور رتبه سوم را کسب کرده اما در زمینه مجموعه خدمات رفاهی جاده ای رتبه ۲۴ کشوری را به خود اختصاص داده است که این آمار با یکدیگر همخوانی ندارد.

رزم حسینی بیان داشت: باید در زمینه صدور مجور برای مجتمع های ببین راهی کمتر سختگیری صورت گیرد.

خبر جدید  خادمان موکب‌ها اخلاق و رفتار مناسب را با زائران داشته باشند

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال