22:36:54 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم استفاده از ظرفیت های داخلی کشور در حوزه صنعت
لزوم استفاده از ظرفیت های داخلی کشور در حوزه صنعت
به گزارش خبرنگار مهر، منصور معظمی عصر دوشنبه در بازدید از یکی از واحدهای صنعتی زرند اظهارکرد: بحث تامین و حل مترو تهران و کلانشهرها به  سازمان گسترش و نوسازی صنایع ریلی ایران مأموریت داده شده است. وی با عنوان اینکه باید در صنعت خود از ظرفیت داخلی با توجه به ظرفیت بالای کشور استفاده

به گزارش خبرنگار مهر، منصور معظمی عصر دوشنبه در بازدید از یکی از واحدهای صنعتی زرند اظهارکرد: بحث تامین و حل مترو تهران و کلانشهرها به  سازمان گسترش و نوسازی صنایع ریلی ایران مأموریت داده شده است.

وی با عنوان اینکه باید در صنعت خود از ظرفیت داخلی با توجه به ظرفیت بالای کشور استفاده کنیم، افزود: ما باید علاوه بر بحث تولید برای بحث اشتغال اهمیت ویژه ای قائل شویم.

خبر جدید  ۴ نفر در حوادث رانندگی تعطیلات پایان هفته در کرمان کشته شدند

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه توافق نامه ای با یک شرکت بین المللی انعقاد شده است که در سه ماهه دوم سال آینده اجرایی می شود، تصریح کرد: برای این کار منابع فاینانس است و از طریق منابع خارجی تأمین می شود.

وی افزود: در این کار تأکید زیادی بر افزایش سهم داخلی سازی شده است و بنا بر این نیست که تجهیزات داخلی را از خارج بیاوریم و صرفا وارد کننده باشیم.

خبر جدید  برگزاری آزمون سراسری حفظ ومفاهیم قرآن کریم در ریگان

معظمی با بیان اینکه وزارت صنعت، معدن و تجارت به شرکت های خارجی اجازه فعالیت و بازار می دهد که بیایند و در ایران سرمایه گذاری انجام دهند، عنوان کرد: در صنعت ریلی نیز همین کار را دنبال کرده ایم و الان قرارداد پنج هزار دستگاه واگن نهایی شده است و امیدوار هستیم در سال آینده کار اجرایی را شروع کنیم و ثمره اجرایی شدن این کار نیز رونق کار و تلاش در این مجموعه های صنعتی است.

خبر جدید  انجام مراحل ثبت جهانی شهر راین به عنوان باغ شهر

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال