12:51:56 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قاچاق کالا و ارز صدمه جدی به حوزه های سلامت و اقتصاد وارد می کند
قاچاق کالا و ارز صدمه جدی به حوزه های سلامت و اقتصاد وارد می کند
به گزارش خبرنگار مهر، حمید ذکاء اسدی پیش از ظهر یکشنبه در کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز اظهار داشت: طی سال جاری در استان کرمان پیشرفت زیادی در مبارزه با قاچاق کالا و ارز وجود داشته است. وی با اشاره به اینکه قاچاق کالا و ارز لطمه بزرگی

به گزارش خبرنگار مهر، حمید ذکاء اسدی پیش از ظهر یکشنبه در کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز اظهار داشت: طی سال جاری در استان کرمان پیشرفت زیادی در مبارزه با قاچاق کالا و ارز وجود داشته است.

وی با اشاره به اینکه قاچاق کالا و ارز لطمه بزرگی به اقتصاد کشور وارد می کند، افزود: با قاچاق کالا و ارز سطح اشتغال پایین آمده و تولید در کشور نیز دچار مشکل می شود.

ذکا اسدی تصریح کرد: نکته مهمتر از بحث اقتصادی، بحث سلامت مردم است، اگر قرار است که مردم ما گوشت آلوده نخورند و سم آلوده به درخت ها سم پاشی نشود باید بودجه در این زمینه هزینه شود.

وی گفت: بحث سلامت مردم واقعا خطرناک است به عنوان مثال آن جوانی که داروهای مکمل برای زیبایی ظاهر مصرف می کند باید به اینکه در آینده دچار مشکل کلیوی و کبد می شود توجه کند و این مسئله باید در خانواده های ما آموزش داده شود.

ذکا اسدی با اشاره به اینکه در دو سال گذشته سعی کردیم نیروهای امنیتی را وارد مسائل جزء بازار نکنیم، بیان داشت: تمرکز نیروهای امنیتی و نیروی انتظامی بر روی باندهای بزگ باشد و این کارهای جزء را خود اصناف انجام خواند داد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمان اظهار کرد: اگر نسل های آینده بر اثر گندم و نهال آلوده آسیب ببینند ما مسئولان باید پاسخگو باشیم.

وی تصریح کرد: کارشناسان جهاد کشاورزی در پایان سال باید ۲۴ ساعته فعال باشند که موارد انتقال قاچاق در استان رخ ندهد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال