15:50:48 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالیت ۳۹ مرکز دارالقرآن در استان کرمان
فعالیت ۳۹ مرکز دارالقرآن در استان کرمان
به گزارش ایلنا از کرمان، صدیقه مرادی در جلسه توانمندسازی مدیران مراکز دارالقرآن شهرستان ها و مناطق استان، گفت: دارالقرآن ها مکان‌هایی هستند که می‌توانند دانش آموزانی مومن و انقلابی و آشنا به مفاهیم قرآنی تربیت کنند. وی افزود: فعالیت‌های قرآنی باید برای دانش آموزان جذابیت خاص خود را داشته باشد و در صورتی که

به گزارش ایلنا از کرمان، صدیقه مرادی در جلسه توانمندسازی مدیران مراکز دارالقرآن شهرستان ها و مناطق استان، گفت: دارالقرآن ها مکان‌هایی هستند که می‌توانند دانش آموزانی مومن و انقلابی و آشنا به مفاهیم قرآنی تربیت کنند.

وی افزود: فعالیت‌های قرآنی باید برای دانش آموزان جذابیت خاص خود را داشته باشد و در صورتی که توام با نشاط و شادی باشد تاثیرگذاری بیشتری خواهد داشت‌.

خبر جدید  مسمومیت 98 نفر بر اثر مصرف غذای فاسد در سیرچ

مرادی با اشاره به استقبال خوب دانش آموزان استان از دارالقرآن‌ها، عنوان کرد: در استان کرمان ۳۹ مرکز دارالقرآن در حال فعالیت هستند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان، خاطرنشان کرد: فعالیت های قرآنی صرفا روخوانی و روان خوانی نیست، بلکه آموزش معنای حقیقی قرآن و عمل نمودن به دستورات قرآنی از اهمیت زیادی برخوردار است، چرا که در سایه علم به مفاهیم قرآن می توانیم جامعه ای سعادتمند و بالنده داشته باشیم.

خبر جدید  مشاهده طاعون نشخوارکنندگان کوچک در کرمان/۵۰ راس حیوان تلف شدند

مرادی به توسعه آموزش های قرآنی و ارتقاء سطح دانش و مهارت های قرآنی دانش آموزان در مراکز دارالقرآن اشاره و بر این مهم تاکید کرد.

برپایه این گزارش جلسه توانمند سازی مدیران دارالقرآن های شهرستان‌ها و مناطق استان با حضور معاون پرورشی و فرهنگی و کارشناسان حوزه ستادی قرآن و عترت در محل سالن شهید جعفری اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان برگزار شد.

خبر جدید  عمارت موسی خانی شهربابک به بخش خصوصی واگذار می شود
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال