14:09:28 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فضای مجازی مکانی برای تبلیغ و توزیع آسان تر مواد مخدر شده است
فضای مجازی مکانی برای تبلیغ و توزیع آسان تر مواد مخدر شده است
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، عنایت الله دهقانی در جمع ماموران مبارزه با مواد مخدر درباره نقش سوداگران مرگ در انحطاط جامعه مطالب شنیدنی عنوان کرد وگفت: مبارزه تنها راه مهار اعتیاد در جامعه نیست و باید برنامه های پیشگیری از اعتیاد را هم دنبال کنیم که تنها

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، عنایت الله دهقانی در جمع ماموران مبارزه با مواد مخدر درباره نقش سوداگران مرگ در انحطاط جامعه مطالب شنیدنی عنوان کرد وگفت: مبارزه تنها راه مهار اعتیاد در جامعه نیست و باید برنامه های پیشگیری از اعتیاد را هم دنبال کنیم که تنها با مشارکت مردم  و جامعه عملی می شود.

وی تصریح کرد: مواد مخدر ویرانگر است و بسیاری از معتادان ناخواسته گرفتار مواد مخدر شده اند که این مساله اهمیت آموزش و نقش خانواده ها را در پیشگیری و کاهش این معضل بزرگ کم رنگ می کند.

خبر جدید  ضرورت ایجاد مدیریت یکپارچه در حوزه کشاورزی در سطح استان کرمان

دهقانی قاچاقچیان را از عوامل انحطاط و نابودی جامعه برشمرد و افزود: سوداگران مرگ تنها به فکر درآمد خود هستند و جمعیت جوان را هدف قرار داده اند.

وی بر اقدامات پیشگیری از وقوع جرم تاکید کرد و گفت: تمامی نهادها و ادارات از جمله آموزش و پرورش، بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی باید در حوزه پیشگیری فعالیت بیشتری داشته باشند.

خبر جدید  جوان زرندی ناجی جان بیماران شد

دهقانی عنوان کرد: اعتیاد بیماری اجتماعی است و ویرانگری حاصل از اعتیاد به مواد مخدر سقوط بسیاری از ارزشها و هنجارهای فرهنگی است که خود اعتیاد از عوامل اصلی شیوع بیماری های ایدز و هپاتیت است.

وی با اشاره به اینکه اعتیاد منشا بسیاری از جرائم از قبیل  قتل، تجاوز، سرقت و غیره است، افزود: قوه قضائیه در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر که جمعیت جوان را طعمه خود قرار داده اند مصمم است و از مردم نیز خواست دستگاههای متولی این امر را یاری رسانند.

خبر جدید  زندگی حضرت زهرا(س) و در همه بخش‌ها الگویی برای جامعه اسلامی است

رئیس دادگاه عمومی شهرستان ارزوئیه در پایان از زحمات بی دریغ جان بر کفان ناجا به ویژه ماموران مبارزه با مواد مخدر ارزوئیه تقدیر و تشکر کرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال