15:41:20 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فضاهای آموزشی باید متناسب با نیازهای دانش آموزان طراحی شود
فضاهای آموزشی باید متناسب با نیازهای دانش آموزان طراحی شود
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در نخستین همایش معماری استانی”من مدرسه ام” گفت: مهندسان و معماران مدارس باید در طراحی فضاهای آموزشی به مسائل روحی و روانی دانش آموزان توجه کنند. به گزارش ایلنا از کرمان، محمد محسن بیگی در این همایش با اشاره به فضای مدارس، اظهار کرد: یکی از برنامه‌های سند تحول

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در نخستین همایش معماری استانی”من مدرسه ام” گفت: مهندسان و معماران مدارس باید در طراحی فضاهای آموزشی به مسائل روحی و روانی دانش آموزان توجه کنند.

به گزارش ایلنا از کرمان، محمد محسن بیگی در این همایش با اشاره به فضای مدارس، اظهار کرد: یکی از برنامه‌های سند تحول بنیادین مسله تربیت است. این موضوع به عنوان فعالیت جنبی و خارج از فعالیت‌های درسی و آموزشی مدنظر است اما پرورش و آموزش در کنار هم معنای تربیت را دارند.

خبر جدید  راه‌اندازی باند دوم فرودگاه کرمان تا شهریور ۹۷

وی افزود: باید مدرسه‌ای را بسازیم و شرایطی را فراهم کنیم که مدرسه به “مدرسه زندگی” تبدیل شود و دانش آموزان و معلمان در این محیط زندگی کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، گفت: فضای مدرسه و فعالیت‌های آن باید شاد و لذت‌بخش باشد،اگر دانش آموز از محیط مدرسه گریزان باشد ،آن مدرسه ،مدرسه زندگی  نخواهد بود،بنابراین محیط مدرسه باید دانش‌آموز را جذب و روحیه نشاط و شادابی را در او ایجاد و تقویت کند.

خبر جدید  سیف برخی تخلفات مدیران مؤسسات پولی غیرمجاز را افشا کرد

محسن بیگی افزود: معماری مدرسه و کلاس درس در تربیت و یادگیری نقش کلیدی دارد و در جذب دانش آموز تاثیرگذار است و باید این مهم مورد توجه معماران حوزه تعلیم و تربیت قرار گیرد.

وی بیان کرد: معماران به نظام‌های آموزشی جدید توجه داشته باشند و فضا را متناسب با آن طراحی کنند، در نظام‌های آموزشی جدید یادگیری از یکدیگر بسیار مهم است و در طراحی مدارس به این موضوع توجه دارند.

خبر جدید  برخی نیازهای فنی مس هنوز از خارج کشور تأمین می‌شود

برپایه این گزارش نخستین همایش معماری استانی من مدرسه ام با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان، عالم زاده شهردار کرمان، رجایی مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان و سایر مسئولان برگزار شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال