13:13:30 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرهنگ اعلام شهدای دانشجوی کرمان رونمایی می‌شود
فرهنگ اعلام شهدای دانشجوی کرمان رونمایی می‌شود
کنگره شهدای دانشجوی استان کرمان با رونمایی از سه عنوان کتا و تمبر یاد بود یک شهید مدافع حرم برگزار خواهد شد. به گزارش ایسنا، منظری توکلی با اعلام خبر برگزاری کنگره شهدای دانشجوی استان کرمان بیان کرد:  برگزاری کنگره‌های شهدای دانشجو یکی از بسترها و فرصت‌هایی است که برای دانشگاه‌ها بسیار مفید و با

کنگره شهدای دانشجوی استان کرمان با رونمایی از سه عنوان کتا و تمبر یاد بود یک شهید مدافع حرم برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، منظری توکلی با اعلام خبر برگزاری کنگره شهدای دانشجوی استان کرمان بیان کرد:  برگزاری کنگره‌های شهدای دانشجو یکی از بسترها و فرصت‌هایی است که برای دانشگاه‌ها بسیار مفید و با ارزش محسوب می‌شود زیرا بهترین نوع تربیت را که تربیت الگویی است را درون خود دارد.

خبر جدید  ۸۴۹ روستای استان کرمان با کمبود شدید آب مواجه هستند

وی افزود: در راستای تعلیم و تربیت در دانشگاه، کنگره شهدا برگزار می‌شود و برای معرفی فرهنگ شهید و شهادت و الگوگیری دانشجویان از این فرهنگ و شناساندن الگوهای مخلص بسیار موثر و با ارزش است.طی سه سال گذشته حدود ۶۰ یادواره و نکوداشت شهدا برگزار شده و این کنگره در واقع اختتامیه یادواره‌های دانشگاهی خواهد بود.

منظری توکلی خاطرنشان کرد: کنگره شهدای دانشجوی استان کرمان روز شنبه پنجم اسفندماه جاری بعد از نماز مغرب و عشاء در حسینیه ثارالله کرمان با حضور دانشجویان، دنشگاهیان و مردم برگزار خواهد شد. در این کنگره اپلیکیشین «امتداد عشق» شامل سرگذشت شهدای دانشجو، معرفی مناطق جنگی، سرگذشت شهداء، معرفی بستر اردوهای راهیان نور و معرفی شخصیت سردار سلیمانی با عنوان سردار مقاومت رونمایی خواهد شد.

خبر جدید  افتتاح دانشکده ایران‌شناسی دانشگاه ولی‌عصر رفسنجان

وی افزود: استان کرمان ۱۴۰ شهید دانشجو دارد که ۱۳۹ شهید دفاع مقدس و یک شهید مدافع حرم از دانشگاه آزاد رفسنجان است که تمبر این شهید بزرگوار نیز در کنگره رونمایی می‌شود. همچنین سه کتاب در حوزه شهدا با عنوان «حنظله کرمانی» پیرامون زندگی شهید ناصر فولادی، «ماه به خانه می‌آید» درباره شهید مهدی عبداله زاده و «فرهنگ اعلام» زندگی نامه ۱۴۰ شهید دانشجو در کنگره شهدای دانشجوی استان کرمان رونمایی خواهد شد.

خبر جدید  رهاسازی 330 هزار قطعه ماهی در کرمان

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال