19:01:20 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمان توسعه به بخش های غیردولتی واگذار شده است
فرمان توسعه به بخش های غیردولتی واگذار شده است
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، علیرضا رزم حسینی در صد و یکمین ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان (گام دوم مثلث توسعه اقتصادی) منطقه هشت استان بخش گلباف در تهران اظهار کرد: به دنبال الگوی اجرا شده در استان کرمان در حوزه توسعه پایدار از حدود چهار سال پیش،

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، علیرضا رزم حسینی در صد و یکمین ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان (گام دوم مثلث توسعه اقتصادی) منطقه هشت استان بخش گلباف در تهران اظهار کرد: به دنبال الگوی اجرا شده در استان کرمان در حوزه توسعه پایدار از حدود چهار سال پیش، خوشبختانه امروز شاهد موفقیت های خوبی در جای جای استان کرمان هستیم و مرتب این مهم توسط استاندار و دستگاه های ذیربط پیگیری می شود.

وی با بیان اینکه خوشبختانه معین های اقتصادی همکاری بسیار خوبی با استان کرمان داشته اند، اظهار کرد: پیشرفت های بسیار خوبی از الگوی مدیریت اقتصاد مقاومتی در سطح استان کرمان شاهد هستیم که این مهم در دو نوبت مورد تایید مقام معظم رهبری نیز قرار گرفته است.

رزم حسینی با بیان اینکه این ایده با همکاری همه مدیران، ائمه جمعه و بخش خصوصی بوده و موفقیت آن نیز قطعا مدیون همه این عزیزان است اظهار کرد: کارنامه بسیار خوبی در بخش گلباف از سوی معین اقتصادی حاصل شده که در این راستا انتظار داریم معین منطقه امر توسعه در نقاط دیگری در استان کرمان را برعهده بگیرد.

خبر جدید  کرمانی‌ها امسال فقط یک روز در هوای پاک نفس کشیدند

استاندار کرمان تصریح کرد: در این مدل فرمان امر توسعه را به بخش های غیردولتی واگذار کرده ایم و دولت به عنوان پشتیبان این مهم انجام وظیفه می کند.

رزم حسینی پیرامون موضوع واگذاری اختیارات مجوزهای بهداشتی در خانه های کار روستایی اظهار کرد: دولت متولی استانداردهاست اما دولت در استان کرمان این آمادگی را دارد که اختیارات صدور مجوزهای بهداشتی را به خانه های کار و زندگی بخش گلباف واگذار کند ضمن آنکه مشکل بیمه مشاغل خانگی را با کمک مجلس شورای اسلامی حل خواهیم کرد.

خبر جدید  تجهیز جمعیت هلال‌احمر سیرجان به یک دستگاه آمبولانس

وی در ادامه با ابراز خرسندی از حضور داوطلبانه بانک رسالت بعنوان معین اقتصادی شهرستان فاریاب اظهار کرد: ۵۰ میلیارد تومان یارانه مردم بخش گلباف است که معلوم نیست چگونه مصرف می شود اما حضور این معین های اقتصادی و راه اندازی صندوق های خرد روستایی می تواند موجب هدفمند شدن مصرف این پول ها شود.

استاندار کرمان با اشاره به اقدامات شایان این بانک در بخش گلباف در حوزه ایجاد اشتغال پایدار اظهار کرد: دولت به تنهایی نمی توانست ۲۱۰ شغل را در یکسال و نیم گذشته در بخش گلباف ایجاد کند.

رزم حسینی با بیان اینکه با چنین الگویی می توان غفلت های حوزه اشتغال، مشاغل خرد و اشتغال پایدار رخ داده در کشور در سالیان گذشته را برطرف کرد، اظهار داشت: ۱۰۰ میلیارد دلار علاوه بر پرداخت یارانه، در کشور در قالب سوبسیدها در بخش های مختلف پرداخت می شود که می توان با چنین الگوهایی این پرداخت ها را در کشور هدفمند کرد.

خبر جدید  ناکامی قاچاقچیان در انتقال 35 کیلوگرم هروئین در کرمان

وی در ادامه با اشاره به دوخت و تولید لباس های بسیار شیک، باکیفیت و قابل رقابت با برندهای معروف کشور در بخش گلباف در استان کرمان اظهار کرد: برنامه تکمیلی استان کرمان در سال جاری و ۹۷ این است که بتوان با کمک سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، برنامه های دولتی و بودجه ها را در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی استان متمرکز کرده که این موضوع را در بخش گلباف به صورت پایلوت تا پایان سال جاری انجام خواهیم داد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال