18:03:34 - پنج‌شنبه 1 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عملیات اجرایی پروژه راه آهن کرمان – سیرجان آغاز شد
عملیات اجرایی پروژه راه آهن کرمان – سیرجان آغاز شد
به گزارش خبرگزاری موج، مازیار یزدانی معاون فنی و زیربنایی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه راه آهن «کرمان – سیرجان» گفت: هم اکنون شاهد هستیم در کلیه مسیرهای راه آهنی کشور، کارگاه های راه آهنی تعبیه شده است و امیدواریم در سال های جاری تغییرات اساسی رد مسیرهای ریلی

به گزارش خبرگزاری موج، مازیار یزدانی معاون فنی و زیربنایی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه راه آهن «کرمان – سیرجان» گفت: هم اکنون شاهد هستیم در کلیه مسیرهای راه آهنی کشور، کارگاه های راه آهنی تعبیه شده است و امیدواریم در سال های جاری تغییرات اساسی رد مسیرهای ریلی کشور شاهد باشیم.

خبر جدید  پرداخت مطالبات کشاورزان جنوب استان کرمان

این پروژه با مشارکت دولت و بخش خصوصی صورت می گیرد

وی با اشاره به پروژه راه آهنی «کرمان – سیرجان» اظهار کرد: این پروژه با مشارکت دولت و بخش خصوصی و با سرمایه گذاری ۱۳ هزار میلیارد ریال با مشارکت بخش خصوصی صورت می گیرد که در حوزه راه آهن این نوع مشارکت برای اولین بار در کشور اتفاق افتاده است.

خبر جدید  فرسودگی ۴۰ درصد فضاهای آموزشی استان

راه آهن کرمتن سیرجان

معاون فنی و زیربنایی راه آهن جمهوری اسلامی ایران طول این خط ریلی را ۲۵۶ کیلومتر عنوان و اظهار کرد: این خط ارتباط بین «بندعبارس – کرمان – زاهدان» را صورت خواهد داد که ۹۰۰ نفر اشتغال پایدار را به همراه خواهد داشت.

یزدانی با بیان اینکه ۳۰۰۰ نفر اشتغال غیرمستقیم در این پروژه را خواهیم داشت افزود: پیش بینی شده است ۲۰ میلیون تن بار از این مسیر ریلی صورت گیرد.

خبر جدید  اطفاء حریق تانکر ویژه حمل فرآورده‌های سوختی در کرمان

وی خاطر نشان کرد: سعی می کنیم تمامی پروژه های راه آهنی که در این دولت را آغاز کردیم تا پایان این دولت مورد بهره برداری برسد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال