6:34:05 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عزت و اقتدار ما در دنیا به واسطه ولایت و شهیدان است
عزت و اقتدار ما در دنیا به واسطه ولایت و شهیدان است
گروه سیاست و اقتصاد: امام جمعه کوهبنان گفت: باید حواسمان باشد اساس را فراموش نکنیم، عزت و اقتدار ما در دنیا به واسطه ولایت و رهبری و شهیدان همیشه جاوید است. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، حجت‌الاسلام عباس جعفری، امام جمعه کوهبنان دیروز یکشنبه، ۱۵ بهمن در جمع دانش‌آموزان این شهر با گرامیداشت

گروه سیاست و اقتصاد: امام جمعه کوهبنان گفت: باید حواسمان باشد اساس را فراموش نکنیم، عزت و اقتدار ما در دنیا به واسطه ولایت و رهبری و شهیدان همیشه جاوید است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، حجت‌الاسلام عباس جعفری، امام جمعه کوهبنان دیروز یکشنبه، ۱۵ بهمن در جمع دانش‌آموزان این شهر با گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر گفت: انقلاب اسلامی یک نعمت بزرگ الهی است که پس از فراز و نشیب‌های فراوان به رهبری امام خمینی(ره) به پیروزی رسید.
وی افزود: این نهضت را بنیانگذار کبیر انقلاب به تنهایی آغاز کرد، چون اسلام را در خطر دید، اما بعدا مردم به ایشان پیوستند و تا زمان پیروزی انقلاب لحظه‌ای از مبارزه دست بر نداشتند.
امام جمعه کوهبنان تصریح کرد: حضور مردم صمیمی، پرصلابت و مداوم بود که در کنار حق‌جویان این انقلاب حرکت پیش رو توسط امام خمینی(ره) هدایت شد.
وی گفت: انقلاب‌های فراوانی در طول تاریخ به وجود آمد که پس از مدتی با شکست مواجه شد، چون از وجود رهبری الهی و حمایت مردمی بی‌بهره بودند.
جعفری بیان کرد: امام راحل همواره در کنار مردم بود، لذا هیچ قدرتی نتوانست ایشان را از صحنه خارج کند و مردم همیشه در کنار حضرت امام بودند و امروز هم در کنار ولایت و رهبری هستند، لذا اول باید حق را بشناسیم تا بتوانیم اهل حق را به خوبی بشناسیم.
امام جمعه کوهبنان ادامه داد: باید حواسمان باشد اساس را فراموش نکنیم، عزت و اقتدار ما در دنیا به واسطه ولایت و رهبری و شهیدان همیشه جاوید است.
حسین سالاری فرماندار کوهبنان نیز گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی منافع استکبار جهانی به خطر افتاد، لذا دشمنان و فتنه‌گران که جایگاه و پایگاه خود را در منطقه از دست دادند به شرارت متوسل شدند.
وی اظهارکرد: دشمنان راه‌اندازی گروه‌های تکفیری را در دستور کار خویش قرار دادند تا با ایجاد رعب و وحشت در برخی کشورها به اهداف شوم خود برسند.
سالاری تصریح کرد: در کنار تمام دشمنی‌ها وجود گوهر گرانبهای ولایت به عنوان رهبر جامعه اسلامی، وجود جوانان متعهد و متعبد ما در عرصه‌های مختلف هسته‌ای، نانو تکنولوژی، علمی، پژوهشی، تحقیقاتی، پزشکی، نظامی و … گوی سبقت را ربودیم.
فرماندار کوهبنان خطاب به دانش‌آموزان تأکید کرد: آینده کشور به همت و جدیت آینده‌سازان این کشور بستگی دارد، باید به گونه‌ای حرکت کنید که با اداره و مدیریت درست و دقیق پیشرفت و آبادانی کشور را شاهد باشیم.

خبر جدید  بوستان «قلعه دختر» کرمان توسعه می‌یابد

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال