11:02:55 - چهارشنبه 27 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح تحول سلامت نیازمند حمایت در بودجه ۹۷ است
طرح تحول سلامت نیازمند حمایت در بودجه ۹۷ است
مدیرکل بیمه سلامت استان کرمان با اشاره به اینکه بیمه سلامت تا پایان سال ۹۶ تنها قادر به پرداخت نیمی از صورتحساب‌های بیمارستان‌ها و مرکز درمانی است گفت: طرح تحول سلامت نیازمند حمایت در بودجه ۹۷ است. شعار سال: محمد جعفری درکرمانبا اشاره به برنامه‌های در دست اجرا در استان کرمان به‌ویژه در حوزه توسعه زیرساخت‌های

مدیرکل بیمه سلامت استان کرمان با اشاره به اینکه بیمه سلامت تا پایان سال ۹۶ تنها قادر به پرداخت نیمی از صورتحساب‌های بیمارستان‌ها و مرکز درمانی است گفت: طرح تحول سلامت نیازمند حمایت در بودجه ۹۷ است.

شعار سال: محمد جعفری درکرمانبا اشاره به برنامه‌های در دست اجرا در استان کرمان به‌ویژه در حوزه توسعه زیرساخت‌های مکانیزه در حوزه سلامت اظهار داشت: به جهت تجهیز بیمارستان‌ها در وضعیت بحرانی استان کرمان تمام اسناد هزینه سال ۹۵ بیمارستان‌های دولتی تسویه شد.

وی افزود: امروز به برخی از بیمارستان‌ها که نیاز به آمادگی بیشتر در مواقع بحران داشتند نیز بیش از ۵۵ میلیارد ریال به شکل علی‌الحساب پرداخت شد.

خبر جدید  دیوار تعرفه تولید ملی را تقویت می‌کند؟

مدیرکلبیمه سلامت استان کرمان با تشکر از نمایندگان مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی در حمایت از طرح تحول سلامت خاطرنشان کرد: با وجود همه اقدامات کنترلی لازم برای صرفه‌جویی در هزینه‌های درمانی، هزینه بخش سلامت در سال جاری نسبت به سال قبل بیش از ۱۵ درصد رشد داشته است.

وی با اشاره به اینکه استان کرمان یکی از استان‌های موفق در اجرای بیمه سلامت بوده است گفت: اگر همین روند ادامه داشته باشد تا پایان سال ۹۶تنها نیمی از صورتحساب‌های بیمارستان‌ها و مرکز درمانی پرداخت می‌شود.

جعفری با بیان اینکه ۳۰ درصد از اعتبارات درمانی سال جاری بابت تسویه اسناد هزینه سال قبل هزینه شده است افزود: در سال جاری نیز با محاسبات صورت گرفته قریب به ۳۰ درصد از اعتبارات مورد نیاز را در اختیار نخواهیم داشت و زیان انباشته از سال ۹۵ و ۹۶ وارد بودجه ۹۷ می‌شود.

خبر جدید  پیاده‌روی اربعین وحدت و اقتدار جهان اسلام را نشان می‌دهد

وی تصریح کرد: اینکه اگر ردیف بودجه سال ۹۷ بیمه سلامت در کل کشور عین عدد هزینه کرد واقعی سال ۹۶ دیده شود ضروری است که دو عدد فوق هم در کنار آن لحاظ شده و یا قبل از اتمام سال ۹۶ کسری‌های پیش آمده از محلی جبران شود.

مدیرکل بیمه سلامت استان کرمان با بیان اینکه یقین داریم که طرح تحول سلامت نتایج و فواید خوبی برای بیماران داشته افزود: برای تداوم بیمه سلام لازم است از بیمه به‌عنوان تامین کننده منابع و دیده‌بان کنترل هزینه‌های درمانی، با تامین ردیف‌های بودجه‌ای کافی در قانون بودجه هر سال حمایت شود.

خبر جدید  عشایر استان کرمان ؛ پشتوانه تولید گوشت قرمز

وی با بیان اینکه بیمه یک ابزار بسیار مناسب برای استقرار مبانی اصلی اقتصاد مقاومتی در خانواده‌هاست گفت: برای پیاده‌سازی اهداف اقتصاد مقاومتی نیاز به تقویت نقش و جایگاه صنعت بیمه به ویژه بیمه سلامت به‌عنوان یکی از ارکان چهارگانه نظام سلامت داریم.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازسایت خبرفوری ، تاریخ انتشار ۵دی ۹۶، کدمطلب:۲۴۱۴۸۵، www.khabarfoori.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال