5:34:24 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح «بزرگ واقعه» با هدف گسترش فرهنگ قرآن در کرمان برگزار شد
طرح «بزرگ واقعه» با هدف گسترش فرهنگ قرآن در کرمان برگزار شد
گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس مجمع قاریان و حافظان قرآن کریم استان کرمان گفت: طرح «بزرگ واقعه» یکی از آن‌ها است و با هدف گسترش فرهنگ قرآن در استان کرمان برگزار شد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، سیدرضا توحیدی، رئیس مجمع قاریان و حافظان قرآن کریم استان کرمان دیروز شنبه، ۱۴ بهمن در مراسم

گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس مجمع قاریان و حافظان قرآن کریم استان کرمان گفت: طرح «بزرگ واقعه» یکی از آن‌ها است و با هدف گسترش فرهنگ قرآن در استان کرمان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، سیدرضا توحیدی، رئیس مجمع قاریان و حافظان قرآن کریم استان کرمان دیروز شنبه، ۱۴ بهمن در مراسم تجلیل از نفرات برتر مسابقه «طرح بزرگ واقعه» در دفتر امام جمعه کرمان مراسم مجمع حافظان قرآن در کرمان را بسیار مهم و با قدمت ارزیابی کرد و گفت: این مجمع در استان کرمان از قدیمی‌ترین مجامع کشور است و برخی از این جلسات، حدود ۵۰ سال است که در استان برگزار می‌شوند.
وی مجمع قاریان و حافظان استان کرمان را ۲۷ ساله خواند و افزود: این مؤسسه در سال ۶۹ فعالیت خود را در استان کرمان آغاز کرد و کار خود را با یک سبک بسیار متفاوت ادامه داد و اکنون دارای ۲۱ شعبه در سطح استان بوده که هر کدام مستقل و مانند یک مدرسه قرآن عمل می‌کنند.
رئیس مجمع قاریان و حافظان قرآن کریم استان کرمان ادامه داد: نوع کار در این مجمع متفاوت است، این مدل دارای انسجام بوده و به صورت منحصر به‌فرد اقدام می‌کند، این مجمع ۷۵۰ مربی قرآن دارد که با سیستم اداره‌ای اداره نمی‌شوند و شغل دیگری به غیر از حضور در این مجمع را دارند.
وی به طرح مسابقه‌ای «طرح بزرگ واقعه» اشاره و اظهارکرد: مجمع قاریان و حافظان قرآن کریم با هدف ایجاد موج قرآنی هر چند وقت یک بار، یک طرح را در استان پیاده می‌کند که طرح «بزرگ واقعه» یکی از آن‌ها است و با هدف گسترش فرهنگ قرآن در استان برگزار شد.
توحیدی بیان کرد: در این طرح بیش از ۵ هزار نفر حضور داشتند، ۳۸ میلیون تومان نیز برای آن هزینه شد و جوایز آن ۶ میلیون به نفر اول و نفرات دوم تا ششم، ۶۰۰ هزار تومان و ۱۲۰ نفر دیگر نیز هر کدام یک قطعه طلا را دریافت می‌کنند که امروز با حضور امام جمعه تقدیم شد.
وی از طرح قبلی این مجمع گفت و تصریح کرد: برای حفظ سوره «یس» نیز مشارکت بسیار خوبی را شاهد بودیم و ۲ هزار و ۵۰۰ نفر شرکت کردند، این استقبال‌های بی نظیر از طرح های قرآنی نشان می دهد که کرمان در این زمینه استانی پیشتاز است و در آینده‌ای نزدیک طرح حفظ سوره «ملک» را کلید خواهیم زد.
یادآور می‌شود، در این طرح اعظم فرحبخش به مقام اول رسید و خانم‌ها عرفانی، شیغ‌شعاعی، ابوالحسن‌زاده، ضیغمی‌نژاد، مرادی و ورزنده دوم تا پنجم و آقای بهادر نیز ششم شد.

خبر جدید  همسران رزمندگان در جهت خدمت به این نظام حرکت کردند

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال