5:28:59 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهیدان با نثار خون خود کشور را در مسیر سعادت قرار دادند
شهیدان با نثار خون خود کشور را در مسیر سعادت قرار دادند
گروه سیاست و اقتصاد: مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: شهیدان با نثار خون خود برای پیروزی، تثبیت و صدور انقلاب از جان و مال گذشتند تا کشور در مسیر سعادت قرار گیرد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، محمد محسن‌بیگی، مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان دیروز شنبه، ۱۴ بهمن در مراسم

گروه سیاست و اقتصاد: مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: شهیدان با نثار خون خود برای پیروزی، تثبیت و صدور انقلاب از جان و مال گذشتند تا کشور در مسیر سعادت قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، محمد محسن‌بیگی، مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان دیروز شنبه، ۱۴ بهمن در مراسم نواختن زنگ انقلاب در دبیرستان پسرانه علامه حلی شهر کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، ۳۶ هزار شهید دانش‌آموز و ۵ هزار معلم شهید در کشور گفت: شهیدان با نثار خون خود برای پیروزی، تثبیت و صدور انقلاب از جان و مال گذشتند تا کشور در مسیر سعادت قرار گیرد.
وی با برشمردن عوامل پیروزی انقلاب اسلامی افزود: رهبری الهی امام و همدلی و حضور آگاهانه مردم در همراهی حضرت امام بود و شاید در دوران انقلاب بیشترین جنب و جوش را فرزندان این کشور داشتند، کسانی که به فرمایش امام امیدهای آینده ایران اسلامی بودند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان بیان کرد: رهبر معظم انقلاب نیز نسبت به اهمیت آموزش و پرورش، تعلیم و تربیت و جایگاه مدارس به ویژه در دوره ابتدایی تأکید دارند و آموزش و پرورش را دستگاه سرمایه‌ای نگاه می‌کنند.
وی تصریح کرد: بعد از گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، امروز در بخشی از اهداف انقلاب موفق بودیم و پوشش دوره دبستان ما با وجود همه مشکلات به بیش از ۹۰ درصد و پوشش دبیرستانی‌ها به ۹۲ درصد رسیده است.
محسن‌بیگی اظهارکرد: درصد باسوادی استان کرمان در حال حاضر به بیش از ۹۲٫۵ درصد رسیده و پیشرفت‌ها در عرصه‌های علم و فناوری حاصل از خودگذشتگی، ایثار و گذشت در حوزه آموزش و پرورش به دست آمده است.
وی تأکید کرد: انقلاب اسلامی بیشترین نمود خود را در مدرسه داشته و در آینده هم می‌تواند داشته باشد، امروز هم همانند سال‌های گذشته برای رسمیت دادن اثرگذاری دانش‌آموزان در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی در سراسر کشور، زنگ انقلاب به صورت نمادین نواخته می‌شود تا آهنگ رو به جلو انقلاب در نسل جدید احساس شود.

خبر جدید  آتش زدن مسجد جامع کرمان سرآغاز مبارزات مردم در انقلاب بود

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال