19:10:37 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شرایط برای سرمایه گذاری در استان کرمان فراهم است
شرایط برای سرمایه گذاری در استان کرمان فراهم است
به گزارش خبرنگار مهر، ابوالقاسم سیف‌ اللهی عصر دوشنبه در همایش برنامه ریزی اقتصادی و فرصت های سرمایه گذاری در تالار مریم شهر زرند با بیان اینکه فرصت ها به سرعت از دست می روند، اظهار کرد: امروزه شرایط برای سرمایه گذاری در استان کرمان فرام است. وی با عنوان اینکه سرمایه گذاری و پول

به گزارش خبرنگار مهر، ابوالقاسم سیف‌ اللهی عصر دوشنبه در همایش برنامه ریزی اقتصادی و فرصت های سرمایه گذاری در تالار مریم شهر زرند با بیان اینکه فرصت ها به سرعت از دست می روند، اظهار کرد: امروزه شرایط برای سرمایه گذاری در استان کرمان فرام است.

وی با عنوان اینکه سرمایه گذاری و پول تنها برای یک شهرستان مهم نمی باشد، تصریح داشت: همگان باید برای تقویت بنیه اقتصادی یکدیگر تلاش کنند.

خبر جدید  به داد فریاد طبیعت برسیم/ریزگردها، انتقام طبیعت از انسان‌ها

معاون سابق عمرانی استاندار کرمان اضافه داشت: چراغ سرمایه گذاری در شهرستان زرند روشن است و ثروت زیادی در این شهرستان وجود دارد و آینده این شهرستان بسیار خوب است.

وی افزود: بودجه شهرداری بیشتر صرف کارهای شهری می شود و برای سرمایه گذاری بودجه ای نمی ماند که بخواهد خرج کند، اظهار داشت: امروز مراکز صنعتی در شهرستان زرند سرمایه گذاری بی نظیری را انجام داده اند.

خبر جدید  تمرکز فعالیت های کمیته امداد بر مناطق محروم

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال