12:58:45 - شنبه 6 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سیاه‌نمایی علیه دولت را تمام کنیم
سیاه‌نمایی علیه دولت را تمام کنیم
نماینده مردم سیرجان گفت: یکی از مشکلات امروز جامعه ما، متاسفانه سیاه‌نمایی علیه نظام است . شعار سال: شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان در دیدارمجمع نمایندگان استان کرمانبا مدیرکل سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان کرمان، با تاکید بر این‌که «بخشی از نارضایتی‌ها از بی‌عدالتی اجتماعی است» اظهار کرد: مردم دیگر نمی‌پذیرند که مسئولان در

نماینده مردم سیرجان گفت: یکی از مشکلات امروز جامعه ما، متاسفانه سیاه‌نمایی علیه نظام است .

شعار سال: شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان در دیدارمجمع نمایندگان استان کرمانبا مدیرکل سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان کرمان، با تاکید بر این‌که «بخشی از نارضایتی‌ها از بی‌عدالتی اجتماعی است» اظهار کرد: مردم دیگر نمی‌پذیرند که مسئولان در سطح رفاه بالایی باشند اما عده‌ای زیر خط فقر باشند.

خبر جدید  افتتاحیه دوره تریبیت وتعالی سپاه ثارالله با حضور سردار ابوحمزه

وی با تاکید بر این‌که «مشکل دیگر امروزجامعه ایرانسیاه‌نمایی‌های صورت گرفته علیه نظام است» اظهار کرد: متاسفانه امروز شاهد هستیم که هرکسی برای این‌که خودش را در جامعه خوب جلوه دهد، شروع به بیان ضعف‌های نظام می‌کند ولی سوال است که در کجای دنیا چنین موضوعی وجود دارد که بخواهد کسی ارکان نظام خود را زیر سوال ببرد؟

خبر جدید  وقتی اميد کشاورزان در سرما يخ می زند/خسارت میلیاردی غول سرما به ریشه اقتصاد مقاومتی جنوب کرمان+تصاویر

نماینده مردم سیرجان و بردسیر درمجلس شورای اسلامیبا بیان این‌که «باید دیگر این موضوع سیاه‌نمایی را تمام کنیم»، در عین حال با اشاره اتفاقات اخیر تصریح کرد: معتقدیم اتفاق خاصی در جامعه نیفتاده است .

وی با تاکید بر این‌که «باید واقعیتها را به مردم بگوییم» افزود: جامعه‌ای که مشکلات خود را شفاف با مردم خود در میان می گذارد، مردم نیز با آن‌ها کنار خواهند آمد پس باید شفاف با مردم صحبت کنیم.

خبر جدید  زمین لرزه درهجدک راور

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازباشگاه خبرنگاران جوان ، تاریخ انتشار ۱۵دی ۹۶، کدمطلب:۶۳۸۸۰۶۱، www.yjc.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال