14:48:48 - پنج‌شنبه 1 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سیاست دولت تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است
سیاست دولت تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است
به گزارش خبرگزاری موج، سلطانی فر در جریان بازدید از شهر بابک اظهار کرد سیاست دولت تکمیل پروژه های نیمه تمام است. “مسعود سلطانی فر” در حاشیه سفر به شهربابک در جمع خبرنگاران از تکمیل پروژه‌های نیمه تمام شهربابک و انار ظرف یکی دوسال آینده خبر داد و با اشاره به بازدید خود از جاده

به گزارش خبرگزاری موج، سلطانی فر در جریان بازدید از شهر بابک اظهار کرد سیاست دولت تکمیل پروژه های نیمه تمام است.

“مسعود سلطانی فر” در حاشیه سفر به شهربابک در جمع خبرنگاران از تکمیل پروژه‌های نیمه تمام شهربابک و انار ظرف یکی دوسال آینده خبر داد و با اشاره به بازدید خود از جاده بین شهربابک به شهرستان خاتم گفت: ما از جاده‌ی مسیر شهربابک به خاتم که باند دوم آن در حال ساخته شدن است، بازدید داشتیم و ان‌شاءالله با گزارشی که در این مورد به دولت و وزارت راه خواهیم داد، ساخت این پروژه سرعت بیشتری خواهد گرفت.

خبر جدید  تحویل نخستین واحد مسکونی آسیب دیده از زلزله در کوهبنان

سلطانی فر با اشاره به اینکه تاریخ ورزش استان می‌گوید این شهرستان استعدادهای فراوانی در حوزه ورزش دارد، یادآور شد: تعدادی از بنگاه‌های اقتصادی در اینجا فعال هستند و پروژه‌های مختلفی را شروع کرده‌اند که برخی به بهره برداری رسیده و بخشی از آن در حال اجراست و امیدواریم به زودی تکمیل شود.

خبر جدید  کمبود اعتبارات در انتقال خون کرمان

امکانات مختلف شهربابک تقریبا متناسب با جمعیت این شهرستان است

وی تصریح کرد: امکانات مختلف شهربابک تقریبا متناسب با جمعیت این شهرستان است که به طور مثال می‌توان به وجود ۶ سالن سرپوشیده و استخر سرپوشیده در این منطقه اشاره کرد.

سیاست دولت

ساخت سالن سرپوشیده سکو دار در شهر بابک

وزیر ورزش و جوانان در خصوص ساخت سالن سرپوشیده سکو دار در شهر بابک نیز گفت‌: ‌بعید است بتوانیم در سال جدید ساخت این پروژه را شروع کنیم چرا که سیاست دولت تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است اما سعی می‌کنیم پروژه‌های نیمه تمام این دو شهرستان (انار و شهربابک) را ظرف یکی دو سال آینده تکمیل کنیم تا بعدا مطالعه‌ای برای ساخت ورزشگاهی با جایگاه تماشاگران که میزبانی مسابقات را برعهده بگیرد، داشته باشیم.

خبر جدید  امام هادی(ع) در فضیلت و شرف انسانی همتا نداشتند

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال