11:57:37 - یکشنبه 15 جولای 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سوء مدیریت ها را بر نمی تابیم / رعایت ضوابط الزامی است
سوء مدیریت ها را بر نمی تابیم / رعایت ضوابط الزامی است
سرپرست استانداری کرمان، سوء مدیریت و عدم دلسوزی تعداد اندکی از مدیران را موجب بروز مشکلاتی برای واحدهای صنعتی و تولیدی دانست و گفت: با وجود عدم دلسوزی در کار مردم و رفع مشکلات آنها، کارها به جلو حرکت نخواهد کرد و پیشرفتی حاصل نخواهد شد. شعار سال: سرپرست استانداری کرمان، سوء مدیریت و عدم

سرپرست استانداری کرمان، سوء مدیریت و عدم دلسوزی تعداد اندکی از مدیران را موجب بروز مشکلاتی برای واحدهای صنعتی و تولیدی دانست و گفت: با وجود عدم دلسوزی در کار مردم و رفع مشکلات آنها، کارها به جلو حرکت نخواهد کرد و پیشرفتی حاصل نخواهد شد.

شعار سال: سرپرست استانداری کرمان، سوء مدیریت و عدم دلسوزی تعداد اندکی از مدیران را موجب بروز مشکلاتی برای واحدهای صنعتی و تولیدی دانست و گفت: با وجود عدم دلسوزی در کار مردم و رفع مشکلات آنها، کارها به جلو حرکت نخواهد کرد و پیشرفتی حاصل نخواهد شد.

خبر جدید  ۹۸۰ باشگاه ورزشی کارگری در استان کرمان به‌دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل شدند

 محمدجواد فدائی در کارگروه رفع موانع تولید استان کرمان افزود: رعایت ضوابط یک اصل الزامی است زیرا تمامی ضوابط به شکلی عاقلانه و درست برای حل مسائل نوشته شده است و گاهی اوقات برخی افراد این ضوابط را بهانه ای برای عدم انجام کار و توجیه سهل انگاری ها بیان می کنند.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم تسریع در جواب دادن به استعلامات، اظهارداشت: بانک ها و مسئولان مربوطه می دانند که عدم رفع مشکلات واحدهای تولیدی در حوزه های مختلف، به ویژه در حوزه تسهیلات بانکی، بار سنگین مالی را به این واحدها وارد می کند و از این رو لازم است که در اسرع وقت کار این واحدها پیگیری شود.

خبر جدید  برگزاری مراسم ترحیم چهلمین روز درگذشت «بدرالسادات پسندیده» برادرزاده امام راحل در بم

سرپرست استانداری کرمان بیان کرد: دولت تلاش خود را برای تولید اقتصادی به کار گرفته است و برخی عدم همکاری ها موجب هدررفت تمامی این زحمات و تلاش ها می شود.

وی بیان کرد: با توجه به اهمیت موضوع اشتغال در استان کرمان، مدیران مربوطه باید شخصا در جلسات حضور یابند و در صورت عدم امکان شرکت در جلسه، باید قبل از برگزاری نشست دلیل خود را به استانداری اعلام کنند.

خبر جدید  سند راهبردی روابط عمومی تهیه و ابلاغ گردیده است

در این نشست مشکلات واحدهای تولیدی در زمینه های صنعت، کشاورزی، دامداری و مرغداری مورد بررسی قرار گرفت.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۷، کدخبر: ۷۲۹۱۴۴ ، www.borna.news

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال