21:11:44 - یکشنبه 9 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سوءاستفاده از اختیارات دولتی موجب سیستم اداری ناسالم می‌شود
سوءاستفاده از اختیارات دولتی موجب سیستم اداری ناسالم می‌شود
دکتر محمدجواد فدائی استاندار کرمان عنوان کرد: سوء استفاده از اختیارات دولتی برای کسب منافع شخصی موجب ایجاد سیستم اداری ناسالم می‌شود.

شعار سال:استاندار کرمان عنوان کرد: سوء استفاده از اختیارات دولتی برای کسب منافع شخصی موجب ایجاد سیستم اداری ناسالم می‌شود.

دکتر محمدجواد فدائی روز شنبه در دیدار با کارکنان استانداری کرمان به مناسبت عید سعید فطر افزود: دولت به دنبال آن است که سیستم اداری را به وضعیت مطلوبی برساند و برای این منظور از روش های مختلفی می توان نسبت به ارزیابی عملکردها اقدام کرد.

وی بیان کرد: سیستم اداری موجود در استان کرمان انتظارات مردم، جامعه، نظام و دولت را برآورده نمی کند و نمونه بارز این صحبت نیز در طولانی شدن روند اداری کارها در سیستم دولتی، نمایان است.

استاندار کرمان خطاب به کارمندان و مدیران استانداری کرمان یادآور شد: مشکلات اشتغال و سایر مشکلات جامعه، باید توسط تمام سیستم اداری درک شده و همه کارمندان برای رفع آنها پای کار باشند.

خبر جدید  تهیه و ساخت ۱۰۰۰ کانکس در کرمان آغاز شده است/ ارسال کانکس به هجدک از هفته آینده

عالی ترین مقام اجرایی دولت در استان کرمان، از استانداری کرمان به عنوان نمایندگی دولت در استان، ناظر بر دستگاه های اجرایی استان و سازمانی که مدیریت سیستم دولتی را بر عهده دارد، یاد کرد و ادامه داد: کارکنان این نهاد باید به وظایف مهم و خطیر خود توجه داشته باشند و به نقش هدایتگرانه خود توجه ویژه ای داشته باشند.

دکتر فدائی با تاکید بر اینکه باید فرهنگ نقد و نقدپذیری در جامعه نهادینه شود، گفت: نقد و نقدپذیری به معنای ایراد گرفتن بدون ارائه راه حل نیست، بلکه انتقاد باید با حسن نیت و مبتنی بر اطلاعات صحیح باشد.

خبر جدید  احداث بزرگترین کارخانه خوراک دام با منحصرترین فن آوری در جنوب کرمان

وی به موضوع سلامت اداری نیز گریزی زد و بیان کرد: سوء استفاده از اختیارات دولتی برای کسب منافع شخصی موجب ایجاد سیستم اداری ناسالم می‌شود و برای دستیابی به سلامت اداری، باید از اختیارات دولتی در جهت رفع موانع و همچنین منافع مردم و جامعه استفاده کرد.

استاندار کرمان به جایگاه شورای فرهنگ عمومی نیز اشاره و بیان کرد: ارتقای فرهنگ جامعه هدف اصلی این شورا است و برای سنجش موفقیت و عدم موفقیت شورای فرهنگ عمومی نیاز به شاخص هایی است که سرانه مطالعه در جامعه از جمله این شاخص ها به شمار می رود.

به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان نیز در این نشست گفت: در سال گذشته از کوچکترین فرصت ها برای کمک به معیشت کارکنان استفاده شده است.

خبر جدید  شفافیت اقتصادی خوبی در استان وجود دارد

دکتر محمدعلی دهقان با اشاره به اینکه افزایش حقوق ها جوابگوی تورم نبوده و نیست، گفت: سعی شده که با استفاده ار فرصت‌های موجود زمینه کمک به معیشت کارکنان فراهم شود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان بر فعال شدن تعاونی های استانداری کرمان نیز تاکید و خاطرنشان کرد: تدابیری اندیشیده شده که همکاران از قراردادی به پیمانی و رسمی آزمایشی تبدیل وضعیت شوند.

شعارسال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا،تاریخ انتشار:۱۸خرداد۱۳۹۸،کدخبر:۹۸۰۳۱۸۰۷۳۹۸،www.isna.ir


منبع :: سوءاستفاده از اختیارات دولتی موجب سیستم اداری ناسالم می‌شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال