5:58:05 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سردارجعفری:شهرستان منوجان یکی از این هزار نقطه است که در چند سال آینده به آبادانی می‌رسد/فعالیت‌های اقتصاد مقاومتی در ۲۱ شهر استان کرمان درحال انجام است
سردارجعفری:شهرستان منوجان یکی از این هزار نقطه است که در چند سال آینده به آبادانی می‌رسد/فعالیت‌های اقتصاد مقاومتی در ۲۱ شهر استان کرمان درحال انجام است
به گزارش از کرمان؛سردار محمدعلی جعفری در دیدار با  مردم ودانش آموزان پیش دانشگاهی و پشت کنکوری این شهرستان منوجان اظهار داشت: فعالیت‌های اقتصاد مقاومتی در ۲۱ شهر استان کرمان بین شرکت‌های مختلف که سهم منوجان شرکت گهر زمین می‌باشد، در حال انجام است. جعفری با اشاره به دغدغه‌های مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد

به گزارش از کرمان؛سردار محمدعلی جعفری در دیدار با  مردم ودانش آموزان پیش دانشگاهی و پشت کنکوری این شهرستان منوجان اظهار داشت: فعالیت‌های اقتصاد مقاومتی در ۲۱ شهر استان کرمان بین شرکت‌های مختلف که سهم منوجان شرکت گهر زمین می‌باشد، در حال انجام است.

جعفری با اشاره به دغدغه‌های مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی، بیان داشت: مقام معظم رهبری سال هاست که فریاد می‌زند و به همه دولت مردان می‌فرمایند که استضعاف را از بین ببرند و به اقشار و مناطق محروم بیشتر توجه داشته باشند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با توصیه به دانش آموزان، تبیین داشت: نگاه شما در علوم انسانی، علوم غربی نباشد چراکه بزرگترین ویژگی اسلام عدالت است، اما چکار کنیم که مسوولان کشور ما درس‌هایی که خوانده اند غربی است و به همان سبک به جلو حرکت می‌کنند.

خبر جدید  تصمیمات جدید دولت در خصوص ارز آرامش را به صنعتگران بازمی‌گرداند

وی ادامه داد: امیدواریم که در کشور اسلامی ایران چنین تفکراتی نباشد و فرهنگ و تفکراتی برگرفته از اسلام ناب محمدی در کشور نهادینه شود.

سردار محمدعلی جعفری با بیان اینکه در هیچ استانی به غیر استان کرمان شرکت‌های خصوصی در اقتصاد مقاومتی ورود پیدا نکرده اند، افزود: مردم ما باید فرق بین کاری که از نظام است را بدانند.

جعفری با اشاره به آرزوی مقام معظم رهبری در زمینه آبادانی شهرها، تصریح کرد: رهبر انقلاب اسلامی آرزو کردند که‌ای کاش هزار نقطه آباد در کشور وجود داشت، و شهرستان منوجان یکی از این هزار نقطه است که در چند سال آینده به آبادانی می‌رسد.

وی باز با توصیه به دانش آموزان پشت کنکوری این شهرستان، خاطرنشان کرد: شما دانش آموزان اگر به لطف خداوند و تلاش خود به جایی رسیدید خدمت به جامعه و قشر محروم را فراموش نکنید چراکه هیچ خدمتی بالاتر این نیست.

خبر جدید  تامین ۲۵ تن اقلام مورد نیاز مناطق زلزله زده در کمپین دانشجویی" آه کوهبنان"

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار فارس و با طرح این سوال که چه دست آورد‌هایی برای این شهرستان دارید، اظهار کرد: شهرستان منوجان یکی از شهر‌های محروم استان کرمان است که در طرح اقتصاد مقاومتی قرار گرفته و اقدامات و فعالیت‌هایی که از این شرکت‌ها برای شهر‌های محروم به ارمغان می‌رسد برای شهرستان منوجان تازه شروع شده است که به لطف خداوند در چند سال آینده مشکلات اقتصادی این شهرستان حل خواهد شد.

محمدعلی جعفری با اشاره به فرارسیدن روز ۲۲ بهمن ماه، اذعان داشت: مردم با حضور خود در روز ۲۲ بهمن اتحاد خود با نظام را به دشمن نشان دهند چراکه حضور گسترده مردم در این روز مایع دلگرمی و خدمت بیشتر مسوولان خواهد شد.

خبر جدید  برداشت 196تن ماهي از استخرهاي فعال پرورش آبزيان شهرستان ریگان

جعفری با اشاره به سوال دانش آموزان و اینکه چرا اساتید دعوت شده از کشور فقط برای رفع مشکلات درسی دانش آموزان رشته تجربی بوده است، تبیین داشت: از آنجایی که بیشتر دانش آموزان پشت کنکوری در رشته تجربی بوده شرکت گهر زمین اساتید دعوت شده کشوری را بیشتر در این حوزه دعوت کرده است، اما تا دوهفته آینده برای سایر رشته‌ها اساتیدی از کشور برای رفع مشکلات درسی شما توسط شرکت گهر زمین دعوت خواهد شد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه استاندار، نماینده پنج شهرستان جنوبی استان کرمان و به همراه مسوولان شهرستانی از مجتمع گردشگری گهر زمین در این شهرستان و از کارگاه بافندگی و صنایع دستی نیز بازدید بعمل آوردند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال