12:29:14 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سالانه ۱۰ هزار نفر متقاضی حضور در اردوهای راهیان نور هستند
سالانه ۱۰ هزار نفر متقاضی حضور در اردوهای راهیان نور هستند
به گزارش خبرنگارمهر، ناصر بهروز صبح چهارشنبه در نشست خبری اظهار داشت: دانشگاه ها برنامه راهیان نور ویژه دانشجویان را یک برنامه فرهنگی اثرگذار می دانند و همه ساله مورد استقبال قرار می گیرد. وی افزود: سالانه بیش از ۱۰ هزار نفر متقاضی برای حضور در برنامه های راهیان نور هستند؛ اما ما فقط سه

به گزارش خبرنگارمهر، ناصر بهروز صبح چهارشنبه در نشست خبری اظهار داشت: دانشگاه ها برنامه راهیان نور ویژه دانشجویان را یک برنامه فرهنگی اثرگذار می دانند و همه ساله مورد استقبال قرار می گیرد.

وی افزود: سالانه بیش از ۱۰ هزار نفر متقاضی برای حضور در برنامه های راهیان نور هستند؛ اما ما فقط سه هزار و ۳۰۰ دانشجو از سراسر دانشگاه های استان به این مناطق اعزام می کنیم.

بهروزگفت: اردوهای راهیان نور در پنج مرحله از نیمه اسفندماه شروع شده و تا پایان اسفنده ادامه می یابند و دانشجویان در این سفر از بیش از ۱۲ یادمان دیدن می کنند.

وی با اشاره به اینکه  یک از حرکت های خوب مردمی، حرکت های جهادی هستند که سالیان متمادی در مناطق محور برگزار می شود، عنوان کرد: استان کرمان  به عنوان یکی از استان های است ک به الحاظ ظرفیت های  اردویی جهادی بی نظیر است و این اردوها مورد استقبال دانشجویان قرار گرفته اند.

خبر جدید  بازگشایی سینما شوباد کهنوج

بهروز تصریح کرد: در ایام نورز سال آینده به صورت ویژه اردوهای جهادی در زمینه مسئله یابی  برای رفع محرومیت زدایی برگزار می شود به این معنی که دانشجویان در روستاهای محروم حضور پیدا می کنند و مشکل روستا را شناسایی کرده و در جهت بر طرف کردن این مشکل گام بر می دارند.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمان بیان کرد: در ایام نوروز سال ۹۷ بیش از ۱۰۰۰ نفر دانشجو در قالب اردوهایی جهادی به مناطق محروم استان اعزام خواهند شد.

وی عنوان کرد: همه گروه های جهادی دارای مناطق هدف هستند یعنی یک گروه جهادی سه تا پنج سال در یک روستا متمرکز می شود و در جهت رفع مشکلات روستا گام بر می دارد.

خبر جدید  آغاز برداشت خرما از نخلستانهای بم

بهروز با اشاره به اینکه گروه های جهادی دانشجویی در عرصه های مختلفی فعالیت دارند، گفت: یکی از این عرصه ها توانمندسازی مردم در جهت استعدادها و ظرفیت های موجود در روستاها است.

وی تصریح کرد: در روستاها ظرفیت های فراوانی وجود دارد اگر بتوانیم این ظرفیت ها را ایجاد کنیم مهاجرت از روستاها به شهر برعکس می شود.

بهروز عنوان کرد: بعضی از ظرفیت ها نیاز به پول و اعتبار ندارد و فقط اگر مردم توانمند شوند می توانند این ظرفیت ها را بالقوه کنند.

وی گفت: اردوهای جهادی در عرصه هایی مانند فرهنگی، بهداشت و درمان، دامپزشکی، عمران و … برگزار می شود. در عرصه عمرانی در سال گذشته بیش از ۶۰ تا ۶۵ پروژه در قلب مسجد، طرحهای آبرسانی و … در دستور کار قرار گرفته که بعضی از این پروژه ها تمام شده و بعضی دیگر در مرحله اجرا و در اردوهای جهادی بعدی تکمیل خواهد شد.

خبر جدید  ۷۰۰ کیلوگرم حشیش در کرمان کشف شد

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمان با اشاره به اینکه یکی از کارهای خوب و ارزشمند گروه های جهادی فعالیت در حاشیه شهرها است، گفت: گروه های جهادی  با طرح های «جمعه های خدمت» در حاشیه شهرها به ویژه شهرکرمان در حال فعالیت هستند.

بهروز تصریح کرد: بیش از ۱۰۰ دانش آموز مستعد محروم داریم که تحت حمایت آموزشی و تقویت بنیه علمی دانشجویان در اردوهای جهادی قرار گرفته اند و قصد داریم این حرکت را بیشتر ادامه دهیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال