11:44:08 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ساخت ۴۰ درصد بیمارستان جدید شهربابک با مشارکت مردمی
ساخت ۴۰ درصد بیمارستان جدید شهربابک با مشارکت مردمی
نماینده مردم شهربابک در مجلس از برنامه‌ریزی و پیگیری ساخت بیمارستان دوم در سطح شهرستان و تامین زمین، نقشه و ردیف‌های بودجه ملی خبر داد و تاکید کرد: ۴۰ درصد از بیمارستان جدید شهرستان با مشارکت مردمی ساخته خواهد شد. به گزارش ایسنا، “علی اسدی” شامگاه چهارشنبه ۱۸ بهمن‌ماه در حاشیه مراسم تجلیل از خیرین

نماینده مردم شهربابک در مجلس از برنامه‌ریزی و پیگیری ساخت بیمارستان دوم در سطح شهرستان و تامین زمین، نقشه و ردیف‌های بودجه ملی خبر داد و تاکید کرد: ۴۰ درصد از بیمارستان جدید شهرستان با مشارکت مردمی ساخته خواهد شد.

به گزارش ایسنا، “علی اسدی” شامگاه چهارشنبه ۱۸ بهمن‌ماه در حاشیه مراسم تجلیل از خیرین سلامت در حوزه درمان شهرستان شهربابک، با حضور معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمان گفت: تجهیزات و اقلام مورد نیاز بیمارستان ولیعصر (عج) شهرستان که در سفر دو تن از معاونان وزیر بهداشت و درمان به شهرستان شهربابک درخواست شده بود، تامین شده است.

خبر جدید  طرح واکسیناسیون فلج اطفال کودکان کمتر از 5سال در فهرج

وی گفت: حضور مسئولین در شهرهای دورافتاده و بررسی مشکلات این مناطق از نزدیک، گام ویژه‌ای برای حل مشکلات است، ضمن آن‌که تقسیم عادلانه امکانات و بودجه‌ها در سطح کشور، توسعه شهرهای دورافتاده را رقم خواهد زد و ما خواستار توجه مسئولین رده بالا در این زمینه هستیم.  

نماینده مردم شهربابک در مجلس ضمن اشاره به حجم بالای اختصاص بودجه به امور جاری، از روند رو به بهبود طرح‌های عمرانی در سال‌های اخیر اظهار خرسندی کرد و افزود: تلاش در جهت اخذ ردیف بودجه ملی برای طرح‌های عمرانی و زیربنایی ار جمله اولویت‌های کاریم است.

خبر جدید  اولین واحد بازسازی شده روستای زلزله زده گورک تحویل داده شد

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال