13:29:08 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زن پس از خانواده به مسئولیت های اجتماعی خود بپردازد
زن پس از خانواده به مسئولیت های اجتماعی خود بپردازد
امام جمعه کرمان گفت: زن در ابتدا باید خانواده را تحت سیطره خود قرار دهد و بعد به مسئولیت‌های اجتماعی خود بپردازد. به گزارش ایسنا، حجت الاسلام «حسن علیدادی سلیمانی» در دیدار با دکتر معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده، گفت: خانواده از حساس‌ترین و مهم‌ترین بخش‌های اجتماعی است که نتیجه اقدامات

امام جمعه کرمان گفت: زن در ابتدا باید خانواده را تحت سیطره خود قرار دهد و بعد به مسئولیت‌های اجتماعی خود بپردازد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام «حسن علیدادی سلیمانی» در دیدار با دکتر معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده، گفت: خانواده از حساس‌ترین و مهم‌ترین بخش‌های اجتماعی است که نتیجه اقدامات در این حوزه بسیار مهم است.

وی با بیان این‌که دشمنان در پی اهداف خود برای سقوط نظام‌ها بر محور خانواده تمرکز دارند، افزود: بانوان به‌عنوان نیمی از جمعیت جامعه نقش‌های مهم و بی‌بدیلی چون نقش مادری را بر عهده دارند.

خبر جدید  دلالان عامل اصلی ورشکستگی کشاورزان جنوب کرمان هستند

امام جمعه کرمان افزود: یکی از افتخارات مهم مردان جامعه نیز این است که سال‌های زندگی خود را با مادر سپری کرده‌اند.

علیدادی سلیمانی گفت: زنان در خانه نیز در نگاه و تصمیم‌گیری درباره امور بسیار نقش دارند و بسیاری از نظرات زنان در خانه تأثیرگذار است.

وی تصریح کرد: در نگاه دینی نیز زن و مرد در خانواده مکمل یکدیگر هستد و مرد تنها و زن تنها به طور کامل نمی‌توانند خانه را اداره کنند.

خبر جدید  دیداراستاندار کرمان با خانواده شهید دهقان‌ اناری

علیدادی سلیمانی تصریح کرد: یکی از علل کاهش گفت‌وگو در خانواده‌ها این است که نقش مادر در خانواده کمرنگ شده است.

امام جمعه کرمان با اشاره به این مطلب که  زنان پس از انقلاب اسلامی ایران نقش‌های اجتماعی پررنگ‌تری داشته‌اند، گفت: زن در ابتدا باید خانواده را تحت سیطره خود قرار دهد و بعد به مسئولیت‌های اجتماعی خود بپردازد.

خبر جدید  بسته ورزشی چهارشنبه 2 اسفند ماه

وی افزود: کاری کنید که در تربیت کودکان و توجه به فرزندان خانواده‌ها توجه ویژه و خاصی شود و این امر برای زنان سرپرست خانوار اهمیت ویژه‌ای دارد.

علیدادی سلیمانی، با بیان این‌که بستر کار در حوزه خانواده و زنان باید گسترده‌تر شود، یادآور شد: یکی از  محورهای اصلی کار مدیران در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، در حوزه خانواده است.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال