13:08:30 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زمینه آزادی ۳۱ مددجوی جرائم غیر عمد از زندانهای کرمان فراهم شد
زمینه آزادی ۳۱ مددجوی جرائم غیر عمد از زندانهای کرمان فراهم شد
به گزارش خبرنگار مهر، سید حجت الله موسوی قوام پیش از ظهر دوشنبه در جلسه هیئت امناء این ستاد که در دفتر شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی برگزار شد خبر از فراهم شدن زمینه آزادی ۳۱ مددجوی واجد الشرایط جرائم غیر عمد را از سطح زندانهای استان را داد. وی گفت: این تعداد از مددجویان

به گزارش خبرنگار مهر، سید حجت الله موسوی قوام پیش از ظهر دوشنبه در جلسه هیئت امناء این ستاد که در دفتر شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی برگزار شد خبر از فراهم شدن زمینه آزادی ۳۱ مددجوی واجد الشرایط جرائم غیر عمد را از سطح زندانهای استان را داد.

وی گفت: این تعداد از مددجویان با پرداخت مبلغ شش میلیارد و ۲۲۵ میلیون ریال از سطح زندانهای استان آزاد می شوند.

خبر جدید  آیین نکوداشت آیت الله جعفری در کرمان برگزار شد

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان کرمان بیان داشت: کل مبلغ بدهی این تعداد از مددجویان بیش از ۵۵ میلیارد و ۶۵۸ میلیون ریال است که با تلاش نمایندگان و مددکاران ستاد دیه در سطح زندانهای استان در جلسات صلح و سازش بیش از ۳۴ میلیارد و ۹۵۲ میلیون ریال از شکات پرونده این مددجویان تخفیف و رضایت اخذ شده است.

خبر جدید  رفع تصرف 41 هکتار زمین ملی در کهنوج

وی گفت: با توجه به افزایش آمار ورودی زندانیان جرائم غیرعمد استان به زندان از خیران دیار کریمان که همواره به عنوان یک بازوی توانمند و یاوران ستاد دیه بوده اند خواهشمندیم در این روزهای پایانی سال نگاه ویژه ای در زمینه کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد داشته باشند تا با کمک خود گره ای ازبنده ای از بندگان خداوند که به صورت ناخواسته وارد زندان شده اند را باز کنند و آنها در آستانه سال نو در کنار خانواده خود باشند.

خبر جدید  راهپیمایی ۲۲بهمن باعث تقویت همبستگی بین ملت و کشور می شود

موسوی قوام بیان داشت: همایش تجلیل از خیران و یاوران ستاد دیه استان در روزهای ابتدایی اسفند ماه سال جاری با حضور مسئولین برگزار خواهد شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال