17:06:12 - سه‌شنبه 20 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رونمایی از منشور اقامه نماز در بافت
رونمایی از منشور اقامه نماز در بافت
آموزش و برپایی نماز جماعت ، یکی از اولویت ها و مهمترین فعالیت در رابطه با نماز ، در تمام مقاطع تحصیلی دانش آموزان شهرستان بافت است. به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان مدیرآموزش وپرورش شهرستان بافت در مراسم رونمایی از منشور اقامه نماز در جمع کارکنان اداری گفت: آموزش و برپایی نماز جماعت ،

آموزش و برپایی نماز جماعت ، یکی از اولویت ها و مهمترین فعالیت در رابطه با نماز ، در تمام مقاطع تحصیلی دانش آموزان شهرستان بافت است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان مدیرآموزش وپرورش شهرستان بافت در مراسم رونمایی از منشور اقامه نماز در جمع کارکنان اداری گفت: آموزش و برپایی نماز جماعت ، یکی از اولویت ها و مهمترین فعالیت در رابطه با نماز ، در تمام مقاطع تحصیلی دانش آموزان شهرستان بافت است.

خبر جدید  روستای جور بعنوان روستای پایلوت اقتصاد مقاومتی در کوهبنان

صادقی نژادتاکیدکرد: با برنامه ریزی شایسته و مناسب معاونان ومربیان پرورشی اقامه ی نماز جماعت درهمه مدارس شهرستان برگزار می شود.

وی برگزاری نماز جماعت  درمدارس را بسیار مهم دانست واظهار داشت : اگرچه نماز دارای اهميت فراوانی است، اما برگزار كردن نماز به جماعت اهميت بيشتری دارد، زيرا نمازجماعت ، نمادی با ارزش از وحدت وهمدلی  وباعث پیشبرد اهداف آموزش وپرورش می شود.

خبر جدید  خرید تضمینی خرما از کشاورزان شرق استان کرمان

برپایه این گزارش: رونمایی ازمنشور اقامه نماز آموزش و پرورش شهرستان بافت با حضور مدیر آموزش وپرورش ومسئول بسیج فرهنگیان استان کرمان وکارکنان اداری درنماز خانه آموزش وپرورش برگزارشد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال