11:55:37 - سه‌شنبه 19 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رونق صنعت گردشگری کویر شرق کرمان
رونق صنعت گردشگری کویر شرق کرمان
صنعت گردشگری با اتصال ارگ قدیم بم به کویر شرق کرمان رونق می یابد. شعار سال: هادی شهسوارپور، فرماندار بم در دیدار با فرماندار ریگان با بیان اینکه ظرفیت‌های مختلفی در شهرستان بم وجود دارد و امیدواریم در شرق استان تحولات عظیمی در زمینه‌های مختلف انجام شود، گفت: بم از گذشته تاکنون جایگاه ویژه‌ای در استان

صنعت گردشگری با اتصال ارگ قدیم بم به کویر شرق کرمان رونق می یابد.

شعار سالهادی شهسوارپور، فرماندار بم در دیدار با فرماندار ریگان با بیان اینکه ظرفیت‌های مختلفی در شهرستان بم وجود دارد و امیدواریم در شرق استان تحولات عظیمی در زمینه‌های مختلف انجام شود، گفت: بم از گذشته تاکنون جایگاه ویژه‌ای در استان و کشور داشته است.

وی افزود: جای پیشرفت زیادی در بم وجود دارد که با همکاری و تعامل می‌توان قدم‌های موثری در این شهرستان برداشت و تمام تصمیمات بر اساس خرد جمعی بوده و از تجربیات افراد استفاده خواهد شد.

خبر جدید  اختراعات و پژوهش‌های دانشگاه آزاد اسلامی از جلوه‌های توسعه علمی کشور است

شهسوارپور اظهار کرد: یکی از موارد مهم گردشگری است که با اتصال ارگ قدیم بم به کویر و تپه‌های شن شرق استان و گردشگری در روستاها رونق زیادی دارد.

امین باقری ، فرماندار ریگان نیز با بیان اینکه با ظرفیت گردشگری بم گردشگری شرق استان رونق خواهد گرفت، گفت: کارخانه لاستیک و صنایع جانبی خودروسازی ارگ جدید بم در ریگان راه‌اندازی خواهد شد.

خبر جدید  اخذ سند مالکیت موقوفه‌ای به قدمت 200 سال در بردسیر

وی افزود: تلاش ما در شرق استان اشتغالزایی است که با راه‌اندازی صنایع لاستیک مشکل اشتغال ریگان برطرف می‌شود و همچنین با رونق صنایع گردشگری بم گردشگری شرق استان رونق خواهد گرفت.

باقری با بیان اینکه بلندترین تپه‌های شنی ایران می‌تواند ظرفیت گردشگری شرق استان را فراهم سازد، تصریح کرد: با تعامل فرمانداران شرق استان می‌توان قدم‌های موثری را در شرق کرمان برداشت.

خبر جدید  افتتاح نخستین مرکز رشد واحدهای فن آور دانشگاه پیام نور در کرمان

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازسایت خبری تابناک ، تاریخ انتشار ۲۷آذر ۹۶، کدمطلب:۵۴۰۲۵۰، www.tabnakkerman.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال