5:06:05 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
روز ۲۲بهمن روز تشکر از نعمت انقلاب است
روز ۲۲بهمن روز تشکر از نعمت انقلاب است
گروه سیاست و اقتصاد: امام جمعه ریگان با بیان اینکه روز ۲۲بهمن روز تشکر از نعمت انقلاب است و این تشکر با حضور حماسی مردم محقق خواهد شد، بیان کرد: همه ما باید در روز پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی در صحنه حاضر باشیم. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، حجت‌الاسلام علی رنجبرماهانی، امام

گروه سیاست و اقتصاد: امام جمعه ریگان با بیان اینکه روز ۲۲بهمن روز تشکر از نعمت انقلاب است و این تشکر با حضور حماسی مردم محقق خواهد شد، بیان کرد: همه ما باید در روز پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی در صحنه حاضر باشیم.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، حجت‌الاسلام علی رنجبرماهانی، امام جمعه ریگان در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ریگان گفت: یکی از دستاوردهای انقلاب که امام راحل هم در فرمایشات خود بر آن تأکید داشتند ورود عدالت به جامعه اسلامی بود.
وی با بیان اینکه روز ۲۲بهمن روز تشکر از نعمت انقلاب است و این تشکر با حضور حماسی مردم محقق خواهد شد، بیان کرد: همه ما باید در روز پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی در صحنه حاضر باشیم.
امام جمعه ریگان با اشاره به سفر رئیس جمهوری به استان کرمان افزود: در تمام استان همه وزرا به شهرستان‌ها رفتند و از نزدیک با مردم دیدار و ملاقات کردند تا درصدد رفع مشکلات مردم برآیند، مردم شهرستان ریگان نزدیک به یک هفته منتظر نمایندگان و وزرای دولت بودند که با کنسل شدن سفر وزیر آموزش و پرورش و وزیر اقتصاد و در آخر هم به جهت اینکه خالی از انگیزه نباشد این سفر، رئیس صندوق کارآفرینی امید به این شهرستان آمد که هیچ دیدار و ملاقاتی با مردم محقق نشد.
وی خطاب به رئیس جمهور عنوان کرد: نگاه تبعیض‌آمیزی که از استان تا پایتخت به این شهرستان محروم می‌شود امروز مردم به وضوح نظاره‌گر و تماشاگر آن هستند، اگر جنابعالی و وزرای شما به این شهرستان نیامدید این صدای مردم ریگان است لطفاً بشنوید مردم چند خواسته دارند: جاده‌های این شهرستان نیاز به ترمیم و بازسازی و دو بانده شدن دارد برخی از این نقاط حادثه‌خیز است.
حجت‌الاسلام رنجبرماهانی ادامه داد: فرزندان ما از مدارس فرسوده و غیرقابل استفاده و فضای نامناسب آموزشی و مدیریتی رنج می‌برند، ریزگردها و توفان‌های شن مشکلات تنفسی برای مردم این شهرستان و کودکان ایجاد کرده و حدود چهار سال است که فرزندان این خطه در مدارس مشارکتی مشغول به تدریس هستند که هم باید از ظرفیت آنها برای جذب استفاده شود و هم حقوق معوقه هشت ماهه آنها پرداخت شود که اگر این امر محقق شود نیازی به نیروی غیربومی که بعد از چند سال منطقه را ترک می‌کنند را شاهد نخواهیم بود.
منبع: ستاد اقامه نماز جمعه استان کرمان

خبر جدید  جولان گرد و غبار در برخي شهرستان هاي استان

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال