14:16:42 - جمعه 5 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رفع تصرف از ۵۰ هزار متر مربع اراضی ملی در کرمان
رفع تصرف از ۵۰ هزار متر مربع اراضی ملی در کرمان
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از رفع تصرف ۵۰ هزار مترمربع اراضی ملی و کشاورزی طی یکماه گذشته در کرمان خبر داد و بر مقابله و مبارزه با حاشیه‌نشینی و رفع تصرف از اراضی دولتی تأکید کرد. شعار سال: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از رفع تصرف ۵۰ هزار مترمربع اراضی ملی

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از رفع تصرف ۵۰ هزار مترمربع اراضی ملی و کشاورزی طی یکماه گذشته در کرمان خبر داد و بر مقابله و مبارزه با حاشیه‌نشینی و رفع تصرف از اراضی دولتی تأکید کرد.

شعار سال: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از رفع تصرف ۵۰ هزار مترمربع اراضی ملی و کشاورزی طی یکماه گذشته در کرمان خبر داد و بر مقابله و مبارزه با حاشیه‌نشینی و رفع تصرف از اراضی دولتی تأکید کرد.

خبر جدید  کشف انواع کالای احتکار شده در هیرمند با اعتبار ۳ میلیارد ریال

«دادخداد سالاری» بر مقابله و مبارزه با حاشیه‌نشینی و رفع تصرف از اراضی دولتی تأکید کرد و از رفع تصرف ۵۰ هزار مترمربع اراضی ملی و کشاورزی طی یک ماه گذشته در کرمان خبر داد.

وی گفت: در جلسه شورای حفظ حقوق بیت‌المال استان کرمان موضوع اراضی ملی واقع در روستای سعیدی کرمان مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد کارگروهی مشترک از اداره‌کل بنیاد مسکن، منابع طبیعی و ثبت اسناد واملاک استان به همراه اداره ‌ل بازرسی راهکارها و پیشنهادات خود را در این زمینه ارائه کنند.

خبر جدید  ولایت و امامت رمز پیروزی انقلاب اسلامی است

این مقام قضایی با اشاره به رفع تصرف ۵ هکتار اراضی ملی و کشاورزی طی یکماه گذشته افزود: چندین اکیپ و تیم ویژه در مناطق ۴ گانه شهرداری از پنج هکتار از اراضی ملی و کشاورزی در شهر کرمان رفع تصرف به عمل آورده و دست زمین خواران از تعرض به اراضی ملی و دولتی کوتاه و متهمین تحت تعقیب قضای پیگرد قانونی قرار گرفتند.

دادستان کرمان یادآور شد: در جهت رعایت و حفظ حقوق بیت‌المال و مبارزه با پدیده زمین‌خواری و تعرض به منابع طبیعی و با توجه به تدابیر اتخاذ شده قضایی و انتظامی و حساسیت‌های شورای حفظ حقوق بیت‌المال در آذرماه امسال ۵۳ مورد عملیات توسط فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان و شهرداری کرمان انجام شده است.

خبر جدید  بهره برداری از زایشگاه شهربابک

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری دانشجویان ایران ، تاریخ انتشار ۱۴دی ۹۶، کدمطلب:۹۶۱۰۱۴۰۷۳۳۹، www.isna.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال