10:57:56 - پنج‌شنبه 22 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رتبه یازدهم کرمان از حیث تعداد شرکت‌های دانش بنیان در کشور
رتبه یازدهم کرمان از حیث تعداد شرکت‌های دانش بنیان در کشور
رییس اتاق کرمان از تشکیل انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان با حضور جوانان نخبه خبر داد و عنوان کرد: سال آینده معیار اصلی انتخاب صادرات کالاهای استراتژیک است و همه امکانات برای جهش فناورانه استان فراهم است. به گزارش ایسنا، “مهدی طبیب‌زاده” صبح امروز پنجشنبه(سوم اسفندماه) در سی امین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان

رییس اتاق کرمان از تشکیل انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان با حضور جوانان نخبه خبر داد و عنوان کرد: سال آینده معیار اصلی انتخاب صادرات کالاهای استراتژیک است و همه امکانات برای جهش فناورانه استان فراهم است.

به گزارش ایسنا، “مهدی طبیب‌زاده” صبح امروز پنجشنبه(سوم اسفندماه) در سی امین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان گفت: ظرفیت‌های فراوانی برای توسعه استان فراهم است که باید از این ظرفیت‌ها نهایت استفاده را کرد.

خبر جدید  خط و نشان بی نتیجه برای کاهش نرخ مرغ/ مردم: با متخلف برخورد شود

وی بر نیاز مبرم بخش‌های کشاورزی و صنعت به تحول فناوری تاکید کرد و افزود: با وجود آنکه استان کرمان ۶۳ تن ماده معدنی تولید می‌کند، اما به دلیل عدم مجهز بودن به تکنولوژی روز دنیا، نتوانسته است سهم زیادی در تولید ناخالص داخلی( GDP) کشور داشته باشد.

رییس اتاق بازرگانی استان کرمان از تاثیر محصولات دانش بنیان در توسعه پایدار استان سخن به میان آورد و بیان کرد: ارزش صادراتی محصولات دانش بنیان زیاد است، شایان ذکر است که هیچ کشوری با روش‌های سنتی دیگر نمی‌تواند در صحنه رقابت باقی بماند.

خبر جدید  30هزارسیگار دود شد

وی با اشاره به پتانسیل بالای استان در ایجاد شرکت‌های دانش بنیان، تصریح کرد: استان کرمان با داشتن ۵۸ شرکت دانش بنیان رتبه یازدهم کشور در این زمینه قرار دارد.

طبیب زاده از تشکیل انجمن شرکت‌های دانش بنیان با حضور جوانان نخبه خبر داد و عنوان کرد: سال آینده معیار اصلی انتخاب صادرات کالاهای استراتژیک است و همه امکانات برای جهش فناورانه استان فراهم است.

خبر جدید  دو تساوی حاصل تلاش نمایندگان فوتبال استان کرمان در رقابت های لیگ دسته اول کشور

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال