8:17:42 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راه‌اندازی مؤسسه فرهنگی و هنری بنیاد بسطامی در بم
راه‌اندازی مؤسسه فرهنگی و هنری بنیاد بسطامی در بم
گروه فرهنگی – فرماندار بم گفت: یکسری رایزنی در زمینه استفاده از زمین خانه پدری زنده یاد ایرج بسطامی انجام شده که باید با همکاری شورای شهر و شهردار بم در مورد احداث ساختمان بنیاد بسطامی اقدام کنیم. به گزارش ایکنا از کرمان، هادی شهسوارپور، فرماندار بم دیروز چهارشنبه، ۹ اسفند در جلسه هم‌اندیشی راه‌اندازی

گروه فرهنگی – فرماندار بم گفت: یکسری رایزنی در زمینه استفاده از زمین خانه پدری زنده یاد ایرج بسطامی انجام شده که باید با همکاری شورای شهر و شهردار بم در مورد احداث ساختمان بنیاد بسطامی اقدام کنیم.

به گزارش ایکنا از کرمان، هادی شهسوارپور، فرماندار بم دیروز چهارشنبه، ۹ اسفند در جلسه هم‌اندیشی راه‌اندازی مؤسسه فرهنگی و هنری بنیاد بسطامی با حضور نماینده مردم شرق کرمان در مجلس گفت: زنده‌یاد ایرج بسطامی حق بزرگی بر گردن مردم بم دارد که ان‌شاءالله بتوانیم گام مثبتی در راستای اهداف این هنرمند در زمینه موسیقی اصیل سنتی برداریم.
وی با تأکید بر اهمیت استفاده از نام زنده‌یاد ایرج بسطامی در مباحث فرهنگی، هنری و گردشگری افزود: باید تندیس زنده یاد ایرج بسطامی توسط شهر در یکی از میدان‌های بم نصب شود.
شهسوارپور بیان کرد: یکسری رایزنی در زمینه استفاده از زمین خانه پدری زنده یاد ایرج بسطامی انجام شده که باید با همکاری شورای شهر و شهردار بم در مورد احداث ساختمان بنیاد بسطامی اقدام کنیم.
وی اظهارکرد: احداث این ساختمان با زیربنای ۵۰۰ مترمربع برای اجرای کارهای فرهنگی و هنری توسط شهرداری بم انجام می‌گیرد.
فرماندار بم ادامه داد: با توجه به استعداد جوانان در زمینه هنرهای موسیقی و آواز این بنیاد در بم و در محل خانه پدری مرحوم بسطامی احداث می‌شود.
یادآور می‌شود، در این جلسه مقرر شد تا زمان احداث ساختمان مؤسسه فرهنگی و هنری زنده‌یاد ایرج بسطامی شورای شهر بم و شهرداری نسبت به اجاره یک باب ساختمان برای فعالیت این بنیاد اقدام‌ کنند.
منبع: فرمانداری بم
انتهای پیام

خبر جدید  پیش بینی برداشت ۳۵۰۰ تن پسته خشک در رفسنجان

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال